معرفی ویژگی های تهیه غذای شالیز ارومیه

معرفی ویژگی های تهیه غذای شالیز ارومیه

تهیه غذای شالیز در خیابان مولوی یک، نرسیده به مسجد الرسول واقع شده است و در تمامی ساعات شبانه روز آماده پذیرایی از میهمانان و مسافرانی است که به شهر ارومیه سفر کرده اند.

اگر می خواهید به شهری سفر کنید که علاوه بر آب و هوای مناسب و خنک دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی نیز باشد به شما شهر زیبای ارومیه را پیشنهاد می دهیم. ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی یکی از شهرهای توریستی این استان می باشد که با توجه به قدمت تاریخی و جاذبه های طبیعی فراوانی که دارد هر ساله پذیرای توریست ها و گردشگران زیادی می باشد. با توجه به توسعه صنعت گردشگری در شهر ارومیه، در اغلب خیابان های آن رستوران ها و کافی شاپ هایی برای استراحت موقت مسافران و صرف غذا دایر شده است که در ادامه این مبحث قصد داریم رستوران شالیز که یکی از مراکز تهیه غذای ایرانی و سنتی در ارومیه است را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید.


 
 

معرفی تهیه غذای شالیز ارومیه

تهیه غذای شالیز در خیابان مولوی یک، نرسیده به مسجد الرسول واقع شده است و در تمامی ساعات شبانه روز آماده پذیرایی از میهمانان و مسافرانی است که به شهر ارومیه سفر کرده اند. اگر در زمره افرادی هستید که به غذاهای ایرانی و سنتی از قبیل انواع چلوکباب و خورشت علاقه دارید مراجعه به تهیه غذای شالیز می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد.انواع غذایی هایی که در این رستوران سرو می شود از کیفیت بالایی برخوردار بوده و فضای رستوران نیز با میز و صندلی های مرتب و تمیز نیز آراسته شده است و مشتریان و گردشگران می توانند با آرامش وعده غذایی خود را در این رستوران میل کنند.
از سوی دیگر این رستوران دارای چندین سرویس بهداشتی پاکیزه و پرسنل با لباس های یک دست و مدیریت قوی می باشد. جالب است که بدانید روش پخت انواع غذاهای ایرانی در این رستوران مختص به خود شالیز بوده و با رفتن به این رستوران، غذایی با طعمی منحصر به فرد و بی نظیر را میل خواهید کرد.

پس از خوردن غذای خوشمزه لذت خرید در پاساژ برلیان و پاساژ پردیس را از دست ندهید.


 

منوی تهیه غذای شالیز ارومیه
انواع خوراک ایرانی و خورشت و چلو کباب های مختلف در منوی این رستوران وجود دارد، شالیز همچنین در طی مدت زمان آماده شدن سفارش مشتریان، با پیش غذای مخصوص خود رستوران از آنان پذیرایی می شود.
 
منوی پیش غذا تهیه غذای شالیز
در این منو سوپ سفید، سوپ قرمز، سالاد اندونزی، سالاد فصل، سالدا شیرازی، ماست و خیار و ماست سنتی موجود می باشد.


منوی نوشیدنی های تهیه غذای شالیز
انواع نوشیدنی در رستوران شالیز شامل نوشابه بطری، دلستر بطری، دوغ بطری، آب معدنی کوچک، نوشابه خانواده، دلستر خانواده، دوغ خانواده، آب معدنی بزرگ می شود.مطالب مشابه