معرفی غذای خانگی کندو تبریز

معرفی غذای خانگی کندو تبریز

غذای خانگی کندو یک آشپزخانه بسیار مدرن و خلاق در شهر تبریز است که در زمین ارائه انواع غذاهای خانگی با بهترین طعم و کیفیت فعالیت دارد، در این آشپزخانه انواع غذاهای ایرانی و بین المللی به صورت کاملا تمیز و بهداشتی طبخ می شود.

شهر تبریز به غذاهای بی نظیر و خوش رنگ و بو معروف است، تمام مسافرانی که برای بازدید از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری تبریز به این شهر سفر می کنند، حتما غذاهای فوق العاده ی این شهر را هم امتحان خواهند کرد. در این مقاله با معرفی غذای خانگی کندو تبریز همراه شما هستیم.

 

معرفی غذای خانگی کندو تبریز
امروزه غذاهای فست فودی بسیار معروف شده و فست فود ها در تمام شهر ها گسترش یافته اند، اما با این وجود هنوز هم عطر و طعم غذای خانگی با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. غذای خانگی کندو یک آشپزخانه بسیار مدرن و خلاق در شهر تبریز است که در زمین ارائه انواع غذاهای خانگی با بهترین طعم و کیفیت فعالیت دارد. در این آشپزخانه انواع غذاهای ایرانی و بین المللی به صورت کاملا تمیز و بهداشتی طبخ می شود. محیط  غذای خانگی کندو بسیار تمیز بوده و هیچ ردی از آلودگی در آن دیده نمی شود. کارکنان هم بسیار مرتب و آراسته هستند و تمام نکات بهداشتی را رعایت می کنند، شما می توانید با خیال راحت و بدون هیچگونه نگرانی بابت کیفیت و بهداشت غذاها، غذای مورد علاقه ی خود را سفارش دهید.

همچنین شما می توانید پذیرایی از جشن ها و مهمانی های خود را به غذای خانگی کندو بسپارید، این آشپزخانه تمام سفارش های شما را به محل مورد نظرتان ارسال خواهد کرد. خیالتان راحت باشد که غذاها در زمان تحویل به هیچ عنوان سرد شده و بی کیفیت نخواهند بود، همچنین نگران دیر رسیدن غذاها نباشید چون پیک غذای خانگی کندو دقیقا در همان زمانی که خواسته بودید می رسد. ارسال غذاها با پیک رایگان صورت می گیرد و امکان ثبت سفارش هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین وجود دارد.

  

 

منوی غذای خانگی کندو تبریز چگونه است؟
در غذای خانگی کندو انواع کباب های اصیل ایرانی با گوشت تازه و روزانه تهیه شده و به هیچ عنوان از گوشت یخ زده استفاده نمی شود. در منوی غذای خانگی کندو انواع خورشت های ایرانی و خورشت های سنتی تبریز، زرشک پلو با مرغ، کوفته تبریزی، سوپ، دسر، آش، انواع ترشی های خانگی و... وجود دارد. تمام مواد اولیه ای که برای پخت غذا ها استفاده می شود تازه و سالم بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

 

 

دسترسی ساده به غذای خانگی کندو تبریز
غذای خانگی کندو در کوی بیلان کوه تبریز و اول بازارچه شهرداری واقع شده است.
مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)

آذربايجان شرقی، اسکو

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


1,000,000 تومان برای هر شب

جزئیات