معرفی غذای تلفنی خان ننه تبریز

معرفی غذای تلفنی خان ننه تبریز

در غذای تلفنی خان ننه تبریز انواع غذاهای اصیل ایرانی مثل انواع کباب، انواع خورش، خوراک های مختلف، سالاد، سوپ، دسر، نوشیدنی و... وجود دارد، شما می توانید پذیرایی از جشن ها و مهمانی های خود را با خیالی آسوده به این آشپزخانه بسپارید.

بدون شک یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین سفر هایی که می توانید تجربه کنید سفر به شهر تبریز است. این شهرِ خوش آب و هوا و زیبا، آثار تاریخی و گردشگری فراوانی داشته و از طبیعت سرسبز و چشم انداز های بی نظیری بر خوردار است. تبریز همچنین به غذاهای سنتی و رستوران های کوچک و بزرگش معروف است و تمام کسانی که به این شهر سفر می کنند تمایل دارند طعم خوب غذاهای تبریزی را تجربه کنند. 
در ادامه با معرفی غذای تلفنی خان ننه تبریز همراه شما هستیم.

 

آشنایی با غذای تلفنی خان ننه تبریز
اگر هوس غذاهای اصیل تبریزی به سرتان زد اما حوصله و یا وقت کافی برای آشپزی نداشتید، غذای تلفنی خان ننه بهترین گزینه برای شما خواهد بود. غذای تلفنی خان ننه یک تهیه غذا با انواع استاندارد های بهداشتی است و غذاهایی با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. در این تهیه غذا از مواد غذایی بسیار با کیفیت و تازه برای پخت غذاها استفاده می شود. تمام نکات بهداشتی و استانداردهای جهانی بهداشت رعایت شده و هیچ اثری از آلودگی در محیط پیدا نمی شود. کارکنان هم کاملا مرتب و آراسته بوده و لباس های مخصوص و تمیز به تن دارند. از نظر برخورد با مشتری هم کارکنان بسیار خوش اخلاق و خوش رو بوده و با احترام پاسخگوی تماس شما هستند و در کمترین زمان ممکن سفارش های شما را برایتان آماده می کنند.

 

منوی غذایی غذای تلفنی خان ننه تبریز چگونه است؟
در غذای تلفنی خان ننه تبریز انواع غذاهای اصیل ایرانی مثل انواع کباب، انواع خورش، خوراک های مختلف، سالاد، سوپ، دسر، نوشیدنی و... وجود دارد. شما می توانید پذیرایی از جشن ها و مهمانی های خود را با خیالی آسوده به این آشپزخانه بسپارید. فقط کافیست تلفن را برداشته و با خان ننه تماس بگیرید. تهیه غذای خان ننه تمام سفارشات شما را به همراه سالاد و مخلفات با بهترین کیفیت برایتان ارسال خواهد کرد. به شما اطمینان می دهیم غذاها در همان زمانی که خواسته بودید به دست شما رسیده و کیفیت و طعم آن ها دقیقا به همان صورتی است که خواسته بودید. یکی از نکات مثبت غذای تلفنی خان ننه این است که غذاها با قیمتی بسیار مناسب ارائه شده و هزینه ای بابت پیک دریافت نمی کنند.

 

دسترسی ساده به غذای تلفنی خان ننه تبریز
این آشپزخانه در آدرس خیابان شهید جدیدی شمالی تبریز و بالاتر از مسجد یوسف (حر) واقع شده است.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)

آذربایجان شرقی , تبریز ,...

ویلا با حیاط دربست

کوهستانی

تعداد اتاق : 3 خوابه

میهمان دوست

امتیاز (1 نظر)


وسط هفته: 1,650,000
آخر هفته: 1,650,000
تعطیلات: 1,650,000
تومان
جزئیات