گردشی در مجموعه فرهنگی ورزشی کوهستان نجف آباد

گردشی در مجموعه فرهنگی ورزشی کوهستان نجف آباد

مجموعه فرهنگی ورزشی کوهستان نجف آباد، در نجف آباد اصفهان واقع شده و از امکاناتی نظیر استخر سرپوشیده، سونای خشک، سونای بخار و جکوزی برخوردار می باشد.

نجف آباد شهرستانی در 37 کیلومتری غرب اصفهان است که وسعت آن چیزی حدود 4163 کیلومتر مربع است و در دشت وسیعی در میان کوه هایی با ارتفاع نه چندان بلند احاطه شده است. نجف آباد که چهارمین شهر پرجمعیت استان اصفهان است که در مرکز استان اصفهان واقع شده و دارای شش شهر کهریزسنگ، جوزدان، علویجه، گلدشت، دهق و نجف آباد است.

 

همچنین شایان ذکر است که باغ های زیادی نیز در این شهر قرار دارند. جمعیت این شهر در سرشماری که در سال 1395 صورت گرفت 319205 نفر بوده است. فاصله شهر نجف آباد تا شهر اصفهان 27 کیلومتر است.

 

مجموعه فرهنگی ورزشی کوهستان نجف آباد، در نجف آباد اصفهان واقع شده و از امکاناتی نظیر استخر سرپوشیده، سونای خشک، سونای بخار و جکوزی برخوردار می باشد. در این مجموعه کلاس های آموزش غواصی و آموزش انواع ماساژ نیز برگزار می شود که می توانید شرکت کنید و این حرفه هارا بیاموزید. همچنین مربیان مجربی نیز در این مجموعه مشغول به کار هستند که می توانید شنای حرفه ای را از این مربی ها بیاموزید.مطالب مشابه