آشنایی با رستوران سفره گیلانه تبریز

آشنایی با رستوران سفره گیلانه تبریز

در رستوران سفره گیلانه انواع پلو ها و خورشت های اصیل ایرانی و شمالی سرو می شود، در منوی این رستوران چندین نواع کباب مخصوص گیلانی وجود دارد و کته کباب ترش از پر طرفدار ترین های آنجاست.

شهر تبریز با آب و هوای بی نظیری که دارد به خصوص در فصول گرم سال اولین انتخاب مسافران برای گردش و تفریح است، این شهر از آثار تاریخی و فرهنگی و جاذبه های فراوانی هم برخوردار است. شهر تبریز به غذای لذیذ و تعدد رستوران ها هم معروف است، در هر گوشه از این شهر چندین رستوران و فست فود بزرگ و کوچک به چشم می خورد که انواع غذاهای ایرانی و بین المللی در آن ها سرو می شود. هر کدام از این رستوران ها ویژگی های خاص خود را داشته و تجربه ی متفاوتی را برای شما رقم می زنند، به همین دلیل است که گردشگران در سفر به تبریز حتما چندین رستوران مختلف را امتحان می کنند. یکی از رستوران های متفاوت شهر تبریز رستوران سفره گیلانه است که امتحان آن برای هر کسی با هر سلیقه ای لذت بخش می باشد، برای آشنایی بیشتر با این رستوران همراه ما باشید.

 

معرفی رستوران سفره گیلانه تبریز
همانطور که گفتیم، شهر تبریز شهر غذاهای رنگارنگ و خوشمزه است. در این شهر شما می توانید انواع غذاهای سنتی تبریز را نوش جان کنید. اما اگر به دنبال کمی تفاوت هستید رستوران سفره گیلانه را از دست ندهید، رستوران سفره گیلانه یک رستوران با غذاهای معروف گیلانی در دل شهر تبریز است. در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه و اصیل ایرانی و شمالی وجود دارد. با ورود به این رستوران هم تجربه ی رستوران گردی در شهر تبریز را بدست می آورید، و هم غذاهای گیلانی را امتحان می کنید، یعنی به نوعی با یک تیر دو نشان زده اید.

 
منوی غذایی رستوران سفره گیلانه تبریز
در رستوران سفره گیلانه انواع پلو ها و خورشت های اصیل ایرانی و شمالی سرو می شود، در منوی این رستوران چندین نواع کباب مخصوص گیلانی وجود دارد و کته کباب ترش از پر طرفدار ترین های آنجاست. همچنین انواع خوراک ها و غذاهای ایرانی دیگر هم در منوی رستوران به چشم می خورد. اما منوی رستوران به غذاهای سنتی محدود نمی شود و شما می توانید انواع پیتزا و پاستا های خوش طعم را هم سفارش دهید.

 

رستوران سفره گیلانه تبریز در چه مسیری قرار گرفته است؟
این رستوران جذاب در محله ولیعصر تبریز واقع شده است. در محله ی ولیعصر تبریز چندین رستوران و فست فود مختلف وجود دارد و رستوران سفره گیلانه یکی از خاص ترین های آنجاست. وقتی که به محله ولیعصر رسیدید، در ابتدای خیابان ویلا، رستوران سفره گیلانه را خواهید دید.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)

آذربایجان شرقی، اسکو

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


1,000,000 تومان برای هر شب

جزئیات