معرفی کترینگ اعیان تبریز

معرفی کترینگ اعیان تبریز

کترینگ اعیان تبریز لیستی متنوع از انواع کباب های خوش طعم، خورشت ها و خوراک ها، انواع پیش غذا و سالاد، غذاهای سنتی بی نظیر تبریز و... در منوی غذایی خود گنجانده است.

تبریز پر افتخار که در تاریخ ایران استوار و سرفراز مانده، همیشه برای تمام ایرانیان مظهر قدرت و زیبایی بوده است. در کنار تمام این ویژگی ها، جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی هر ساله و به ویژه با فرارسیدن گرما مسافران و گردشگران زیادی را از سراسر کشور به سوی خود جذب می نماید. در واقع شهری با این همه مسافر و گردشگر باید برای پاسخگویی و تامین نیاز مسافران همواره آماده باشد و یکی از مواردی که توجه زیادی به ان شده است رستوران ها و دیگر مراکز تهیه غذا می باشد. هدف تامین رفاه مسافران و گردشگران و کمک به توسعه صنعت گردشگری می باشد. در این میان علاوه بر رستوران های مجهز و مراکز تهیه غذای معروف، می توان به کترینگ اعیان تبریز اشاره نمود که سهم زیادی در تامین غذای مورد نیاز بخش گردشگری دارد.

 

معرفی با کترینگ اعیان تبریز 
کترینگ اعیان تبریز که مجهز به آشپزخانه مدرن و صنعتی بی نظیری می باشد در تمام ایام سال حجم بسیار زیادی از انواع غذاهای با کیفیت را آماده می نماید. کیفیت بسیار زیاد غذاهای آماده شده، سرمایه کترینگ اعیان تبریز است، به گونه ای  که روز به روز به تعداد مشتریان این مکان افزوده می شود. آشپزهای بسیار ماهر و متخصص این مجموعه سهم زیادی در موفقیت و محبوبیت این کترینگ دارند به گونه ای با گذراندن دوره های متفاوت و متنوع آشپزی صنعتی در رشته فعالیت خود حرف اول را می زنند. یکی از تفاوت های اصلی کترینگ با رستوران در نحوه سرو و ارائه غذا به مشتری می باشد. در واقع کترینگ ها جایی برای سرو غذا ندارند بلکه غذا به صورت بیرون بر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در واقع نمی توان کترینگ را یک غذای آماده فرض کرد، چون حجم غذاهایی که در کترینگ اعیان تبریز تهیه و آماده می شود با توجه به مشتریان زیاد این مجموعه، بسیار زیاد است که تهیه این حجم از غذا باعث میشود تا همیشه تازه باشند.

 

لیست غذاهای کترینگ اعیان تبریز 
کترینگ اعیان تبریز لیستی متنوع از انواع کباب های خوش طعم، خورشت ها و خوراک ها، انواع پیش غذا و سالاد، غذاهای سنتی بی نظیر تبریز و... در منوی غذایی خود گنجانده است.

 

دسترسی ساده به کترینگ اعیان تبریز
برای رفتن به این مرکز تهیه غذا در تبریز ابتدا به منطقه یاغچیان رفته و از آنجا به سمت خیابان نور حرکت نمائید. پس از رسیدن به خیابان نور مسجد قدسی را پیدا نمائید. نزدیک این مسجد سوپر مارکت فهیمی را پیدا نمائید. پائین تر از سوپر مارکت فهیمی کترینگ اعیان تبریز واقع شده است.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)

آذربایجان شرقی، اسکو

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


1,000,000 تومان برای هر شب

جزئیات