معرفی رستوران خانه ماکارونی (تبریز)

معرفی رستوران خانه ماکارونی (تبریز)

رستوران خانه ماکارونی یک منوی غذایی متنوع دارد، مشتریان با دیدن انواع پاستا های مختلفی که بسیاری از آن ها را تا آن لحظه تجربه نکرده اند بسیار شگفت زده شده و معمولا انتخاب برایشان سخت می شود!

شهر تبریز به غذاهای لذیذ و متنوع معروف است، معمولا کسانی که برای تفریح به این شهر سفر می کنند به چندین رستوران معروف سر خواهند زد. کبابی های این شهر همیشه پر از مسافرانی است که از نقاط مختلف کشور به این شهر آمده اند. اما در این بین ممکن است بعضی از افراد علاقه ای به خوردن کباب و یا غذاهای سنتی نداشته باشند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید و تمایلی به حضور در رستوران های سنتی ندارید، یا اینکه از طرفداران سفت و سخت پاستا هستید، ما به شما رستوران خانه ماکارونی را پیشنهاد می دهیم.

 

معرفی رستوران خانه ماکارونی تبریز
این رستوران همان گونه که از نامش پیداست مکانی پر از انواع پاستا و ماکارونی می باشد! پاستا یک غذای ایتالیایی خوشمزه است که کمی دیرتر از پیتزا در بین ایرانیان شناخته شد، اما با این وجود توانست جای خود را به خوبی در بین سفره ی ما ایرانی ها باز کرده و به یکی از غذاهای محبوب و پر طرفدار تبدیل شود. اگر شما هم عاشق انواع پاستا هستید، جایی مناسب تر از رستوران خانه ماکارونی برای شما وجود ندارد، چرا که در این رستوران شما می توانید طعم های جدید و متفاوتی از پاستا و ماکارونی را تجربه کنید. این رستوران به تازگی امکان سفارش آنلاین را هم برای مشتریان خود فراهم کرده است، بنابراین هر زمانی که هوس یک پاستای خاص و بی نظیر به سرتان زد، به صورت آنلاین یکی از چندین نوع مختلف پاستا را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. خبر خوب اینکه در رستوران خانه ماکارونی ارسال غذاها با پیک رایگان انجام می شود.


ویژگی های رستوران خانه ماکارونی تبریز
رستوران خانه ماکارونی یک منوی غذایی متنوع دارد، مشتریان با دیدن انواع پاستا های مختلفی که بسیاری از آن ها را تا آن لحظه تجربه نکرده اند بسیار شگفت زده شده و معمولا انتخاب برایشان سخت می شود، تمام این غذاها از طعم و عطر فوق العاده و بی نظیری برخوردارند و لبخند رضایت را به چهره ی مشتریان هدیه می دهند. در رستوران خانه ماکارونی غذاها با رعایت تمام استاندارد های بهداشتی تهیه می شوند و شما می توانید با اطمینان کامل از طعم خوب غذای خود لذت ببرید.

 

دسترسی ساده به خانه ماکارونی تبریز
اگر قصد داشتید طعم خاص و متفاوت پاستا را در رستوران خانه ماکارونی تجربه کنید، کافیست به محله ولیعصر تبریز بروید. رستوران خانه ماکارونی دقیقا کنار فرهنگ شهر قرار گرفته است.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)

آذربایجان شرقی، اسکو

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


1,000,000 تومان برای هر شب

جزئیات