معرفی رستوران آش و حلیم غزال در تبریز

معرفی رستوران آش و حلیم غزال در تبریز

رستوران آش و حلیم غزال یک مکان بسیار مناسب برای کسانی که عاشق غذاهای سنتی باشند به حساب می آید، در این رستوران انواع آش های خوشمزه و حلیم با بهترین طعم و کیفیت سرو می شود.

اگر به شهر تبریز سفر کردید، هم از طبیعت زیبا و مکان های گردشگری آن دیدن کنید، و هم به رستوران های شهر سری زده و با طعم بی نظیر غذاهای این شهر آشنا شوید. در ادامه قصد داریم رستوران آش و حلیم غزال تبریز را به شما معرفی کنیم تا با طعم واقعی حلیم آشنا شده و از آش های سنتی تبریز بی نصیب نمانید.

 

معرفی رستوران آش و حلیم غزال تبریز
رستوران آش و حلیم غزال یک مکان بسیار مناسب برای کسانی که عاشق غذاهای سنتی باشند به حساب می آید، در این رستوران انواع آش های خوشمزه و حلیم با بهترین طعم و کیفیت سرو می شود. همانطور که می دانید حلیم و همینطور انواع آش از غذاهای سنتی ایران هستند که هنوز هم در سفره های ما جایگاه ویژه ای دارند. رستوران آش و حلیم غزال در بین مردم تبریز بسیار محبوب است. حقیقت این موضوع را می توانید از صف طولانی روبروی رستوران به خوبی متوجه شوید. برای چشیدن غذاهای این رستوران باید صبور بوده  و تحمل ایستادن طولانی مدت در صف را داشته باشید. اما به شما اطمینان می دهیم که این صبر کردن ارزشش را دارد و نهایتا با طعم لذیذ غذاها شگفت زده خواهید شد.

 

 

رستوران آش و حلیم غزال چه ویژگی هایی دارد؟
حلیم یک غذای سالم و کامل می باشد که برای تهیه آن در رستوران آش و حلیم غزال از گوشت گوسفندی تازه و روزانه و بلغور گندم با بهترین کیفیت استفاده می شود. همچنین انواع آش های متنوع با بهترین مواد اولیه تهیه می شوند. در این رستوران رعایت بهداشت حرف اول را می زند و سلامت غذاها توسط سازمان بهداشت کاملا تایید شده است. پرسنل رستوران غذاهای بیرون بر را در ظروف پلی پروپیلن میریزند که آسیبی به سلامتی انسان وارد نشود.

 

دسترسی ساده به رستوران آش و حلیم غزال 
اگر قصد دارید بهترین آش و یا حلیم عمر خود را تجربه کنید، کافیست به محله یاغچیان تبریز رفته و فلکه یاغچیان را پیدا کنید. در آنجا یک ایستگاه اتوبوس قرار دارد که رستوران آش و حلیم غزال در پشت آن واقع شده است. شما می توانید بعد از اینکه یک آش خوشمزه یا حلیم بی نظیر نوش جان کردید، به مرکز خرید نور که در همان اطراف قرار دارد سری زده و با گشت و گذار در بین مغازه های آن، اوقات خود را بگذرانید.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)

آذربایجان شرقی، اسکو

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


1,000,000 تومان برای هر شب

جزئیات