معرفی رستوران بین المللی شهسواری در تبریز

معرفی رستوران بین المللی شهسواری در تبریز

رستوران بین المللی شهسواری خود به تنهایی یک مجموعه رفاهی کامل است که انواع غذاهای سنتی تبریز، کباب های بی نظیر، خوراک و خورشت ها ایرانی و ترکیه ای، غذاهای بی نظیر و خوشمزه دریایی، فست فودها و پیتزاهای ایتالیایی و آمریکایی را سرو می نماید.

از اقدامات اولیه برای هر مسافرت برنامه ریزی و انتخاب مقصد است. در زمان انتخاب مقصد های گردشگری و تفریحی، تبریز همیشه یکی از گزینه های انتخابی است. شهری زیبا و بی نظیر که تلفیقی از آداب و رسوم سنتی و مدرن است و همیشه جاذبه های گردشگری فراوانی برای جذب و کشیدن مسافران به سوی خود داشته است. همچنین آب و هوای مطبوع و خنک تبریز در فصل های گرم سال و طبیعت بکر آن مسافران را به سوی خود جذب کرده است. با هجوم این حجم از مسافر و گردشگر، یکی از مکان هایی که باید مورد توجه و اهمیت قرار گیرد رستوران ها و مکان های تهیه غذا می باشد. در واقع تبریز به شهر رستوران های مجلل و مجهز شهرت دارد که همیشه آماده پذیرایی از مهمانان خود است. یکی از رستوران های مشهور و خوشنام تبریزی که هر ساله از مهمانان زیادی پذیرایی می نماید رستوران بین المللی شهسواری است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این رستوران بین المللی آشنا شویم.

 

تجربه یک پذیرایی مدرن در رستوران بین المللی شهسواری
رستوران بین المللی شهسواری از آن مکان های دلنشین، آرام و زیبایی است که خاطره ای شیرین را در ذهنتان ثبت می نماید، این رستوران مجهز بر اساس اصول و استانداردهای رستوران داری مدرن طراحی و اداره می گردد. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما عزیزان برخی از ویژگی های مثبت و منحصر به فرد این رستوران بیان می شود:

  • طبخ غذاهایی با کیفیت عالی که از مواد اولیه مرغوب، سالم و تازه تهیه شده است.
  • استخدام و بهره بردن از توانایی و تجربه آشپزهای خلاق و توانمند
  • استفاده از تجهیزات مدرن و آشپزخانه ای در سطح جهانی
  • رعایت بهداشت، نظافت و پاکیزگی مثال زدنی 
  • دیزاین و دکوراسیون خاص که به کارگیری رنگ های آرامش بخش در فضای داخلی سبب برقراری تعادل اشتهای مشتریان می شود.
  • کارکنانی بسیار مودب که با رعایت اصول مشتری مداری بسیار پیگیر و وظیفه شناس هستند.

 

لیست غذاهای رستوران بین المللی شهسواری
رستوران بین المللی شهسواری خود به تنهایی یک مجموعه رفاهی کامل است که انواع غذاهای سنتی تبریز، کباب های بی نظیر، خوراک و خورشت ها ایرانی و ترکیه ای، غذاهای بی نظیر و خوشمزه دریایی، فست فودها و پیتزاهای ایتالیایی و آمریکایی را سرو می نماید و قطعا با یک بار مهمان شدن در این مکان دلنشین برای همیشه از مشتریان ثابت آنجا خواهید شد.

 

دسترسی ساده به رستوران بین المللی شهسواری
برای رفتن به این رستوران بی نظیر به خیابان امام خمینی تبریز بروید و از آنجا به مقصد فلکه دانشگاه حرکت کنید، زمانیکه به این فلکه رسیدید برج مشهور بلور از دور برایتان خود نمایی می کند. رستوران بین المللی شهسواری در طبقه دوم این برج قرار دارد. مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)

آذربایجان شرقی، اسکو

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


1,000,000 تومان برای هر شب

جزئیات