آشنایی با جنگل گیسوم و روش سفر به آن

درختان جنگلی و گونه های گیاهی چشم نواز و زیبایی در این منطقه به چشم میخورند و اگر در پاییز از گیسوم دیدن کنید، این منطقه بسیار زیباتر و دیدنی تر خواهد بود.

گیسوم نام یک پارک جنگلی بسیار زیبا و دیدنی است که در مجاورت دریا بوده و این امکان را فراهم میسازد که هم از ساحل دیدن کنید و هم از مناظر زیبای جنگل لذت ببرید. این پارک جنگلی یکی از دیدنی ترین نقاط گیلان و شهرستان تالش بوده و با مسیر بسیار زیبا و دیدنی و تونل جنگلی، نظر هر بیننده را به سمت خود جلب میکند. گیسوم در ۱۸ کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد.

 

درختان جنگلی و گونه های گیاهی چشم نواز و زیبایی در این منطقه به چشم میخورند و اگر در پاییز از گیسوم دیدن کنید، این منطقه بسیار زیباتر و دیدنی تر خواهد بود.

 

جاده گیسوم تونلی جنگلی به همراه نسیم دلنشین است که مطمئنا هر رهگذری از آن لذت خواهد برد. متاسفانه گیسوم تنها در نیمه اول سال پذیرای گردشگران است اما بد نیست از این فرصت نیز استفاده کنید و از این منطقه بسیار زیبا دیدن کنید.

 


در گیسوم جنگل و دریا به هم میرسند که این باعث زیبایی بسیار بیشتر این منطقه شده و نظر هر گردشگری را به سمت خود جلب میکند.


این ساحل زیبا در نوروز پذیرای گردشگران بسیار زیادی است که از اقصی نقاط کشور مسافرت کرده و از آن دیدن میکنند.


با وجود گیسوم، روستای گتگسر که در کنار گیسوم قرار دارد تبدیل به یک روستای محبوب با بازدید کنندگان زیاد شده است و شما میتوانید در این روستا خانه و ویلا اجاره کنید و مدتی را در آنجا بگذرانید.

 

جنگل گیسوم مساحتی حدود ۸۰ هکتار دارد که درختان زیبا و گونه های گیاهی زیادی در آن به چشم میخورند و باعث میشوند که هر گردشگری ساعت ها در این جنگل به گشت و گذار بپردازد و لذت ببرد.

 


همچنین تمامی امکانات رفای نظیر مناطق پیک نیک، رستوران ها، ورزشگاه، هتل، مسیر های پیاده روی و… نیز در گیسوم وجود دارند. در ناحیه ی شرقی نیز موزه طبیعی گل و گیاه قرار دارد.

 


درختان انجیلی و همچنین گونه های گیاهی جذاب چشم انداز زیبایی در فصل پاییز رقم میزنند. همچنین تمام امکانات رفاهی نیز در این منطقه تعبیه شده اند و شما میتوانید ویلا و سوییت اجاره کنید و تا چندین روز در این منطقه سکونت کنید.


امنیت گیسوم نیز توسط پاسگاه پلیس تامین میشود. همچنین مغازه های مختلف خرید و ساحل زیبای آن برای شنا باعث جذابیت دوچندان گیسوم شده اند.

 مطالب مشابه