بازدید از آبشار سیجان کرج و جاذبه های اطراف آن

بازدید از آبشار سیجان کرج و جاذبه های اطراف آن

آبشار سیجان در فاصله دو کیلومتری جنوب روستای سیجان و در ارتفاع دو هزار و دویست و شصت و چهار متری از سطح دریا قرار گرفته است.

آبشار سیجان یکی از جاذبه های طبیعی استان البرز است. این آبشار زیبا در نزدیکی روستای سیجان و در بلندای این روستا و مشرف به روستا واقع شده است. مسیر آبشار از میان دره ای که رودخانه سیجان در آن جریان دارد عبور میکند. درختان آلبالو، و همچنین بوته های پونه و بابونه، زیبایی دو چندانی به مسیر داده است. در بخش هایی از مسیر نیاز به رد شدن از عرض رودخانه می باشد و به همین دلیل باید کفش مناسب به همراه داشته باشید.

 

آبشار سیجان در فاصله دو کیلومتری جنوب روستای سیجان و در ارتفاع دو هزار و دویست و شصت و چهار متری از سطح دریا قرار گرفته است. در هیجده کیلومتری جاده چالوس، جاده ای به سمت پیست اسکی خور و روستای خوزنکلا منشعب شده است که روستای سیجان در کنار این جاده قرار گرفته است.

 

با ادامه دادن مسیر منشعب شده و پس از عبور از روستاهای گوراب و سرزیارت، به روستای زیبا و دلنشین سیجان خواهید رسید که دارای مناظر زیبای طبیعی و جاذبه های توریستی زیادی است. روستای سیجان دارای جاذبه های دیدنی از جمله امامزاده محمد است. اجرای طرح های عمرانی در این روستا می تواند موجب افزایش تعداد گردشگرانی باشد که به این منطقه مراجعه می کنند.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلا استخردار (جاده چالوس)
ویلا استخردار (جاده چالوس)

البرز، وینه

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


800,000 تومان برای هر شب

جزئیات