سیری در پارک جنگلی گلپایگان

سیری در پارک جنگلی گلپایگان

پارک تفریحی توریستی گلپایگان در بخش شرق به غرب ایران و در جوار شهرستان های محلات، الیگودرز، محلات، خوانسار و فریدن واقع شده است.

پارک تفریحی توریستی گلپایگان در مساحتی سی و سه هکتاری، در شهر گلپایگان در محلی مرتفع با منظره ای بسیار چشم نواز واقع شده است. این پارک جنگلی دارای انواع گونه های گیاهی و طبیعی و فضاهای گردشگری و تفریحی شامل بازارچه فروش محصولات فرهنگی، هنری و همچنین صنایع دستی با بیش از چهل غرفه میباشد. همچنین رستوران، نمازخانه، سرویس های بهداشتی، تعداد پنجاه دستگاه آلاچیق، بوفه، مجموعه ورزشی چمن مصنوعی، ساختمان IT و کتابخانه ، دفاتر اداری، فضای بازی کودکان، پیست دوچرخه سواری، جاده تندرستی به طول دو کیلومتر، دریاچه مصنوعی و فضای سبز به مساحت سیزده هکتار، آبنمای طبیعی و مصنوعی در دل کوه، از سایر امکانات آن می باشد.

 

پارک تفریحی توریستی گلپایگان در بخش شرق به غرب ایران و در جوار شهرستان های محلات، الیگودرز، محلات، خوانسار و فریدن قرار دارد.

 

شهرداری گلپایگان با توجه به شرایط موجود در پارک جنگلی این شهر، آماده همکاری با کلیه سرمایه گذاران و علاقمندان مایل به احداث مجموعه های باغ گل، باغ حیوانات و پرندگان، شهربازی سرپوشیده و روباز، پارک آبی، هتل، ویلا، رستوران، گلخانه های نمایشگاهی، فروشگاهی و... می باشد.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
باغ سنگی کمپینگ صمد (گلپایگان)
باغ سنگی کمپینگ صمد (گلپایگان)

اصفهان، کوچری

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


300,000 تومان برای هر شب

جزئیات