آشنایی با ماسال، بهشت ایران

منطقه ماسال و ویلاهای اطراف آن در فصل تابستان بسیار خنک و دارای آب و هوایی بسیار مطبوع هستند. ولی در زمستان سفر به این منطقه با چالش هایی همراه است.

احتمالاً شما هم نام منطقه خوش آب و هوای ماسال به گوشتان خورده است. ماسال تقریبا 5 ساعت از تهران فاصله دارد و شامل شهر ماسال و مناطق ییلاقی اطراف آن است. اگر مسیر خود را به سمت شمال غربی از شهر ماسال پیش بگیرید وارد جاده ییلاقات ماسال خواهید شد. این جاده شامل ده ها روستا و منطقه خوش آب و هوا و مناسب برای گردشگرانی است که می خواهند از آب و هوای این منطقه لذت ببرند.

 

 

منطقه ماسال و ویلاهای اطراف آن در فصل تابستان بسیار خنک و دارای آب و هوایی بسیار مطبوع هستند. ولی در زمستان سفر به این منطقه با چالش هایی همراه است. چون جاده های ییلاقات ماسال معمولاً در فصل پاییز و زمستان و اوایل بهار پوشیده از برف هستند. البته مسافرانی که از هوای برفی لذت میبرند در فصل سرد نیز به این مناطق سفر میکنند.
 
اولسبلانگاه
یکی از ییلاقات اصلی اطراف ماسال، منطقه اولسبلانکا است. این منطقه شامل چندین روستا، کلبه های جنگلی، و دشت های پهناور است که می تواند مقصد مناسبی برای گردشگری و طبیعت گردی باشد. در اطراف ماسال و اولسبلانگاه ویلاها و کلبه های چوبی زیادی وجود دارند که آماده پذیرایی از مسافران هستند. مسافران میتوانند این ویلاها را با قیمت های مناسب اجاره کرده و از امکانات آنها استفاده کنند.

 

 

ویلاهای لوکس در منطقه ماسال دارای امکانات کامل رفاهی هستند. ولی اگر بخواهید به ییلاقاتی مثل اولسبلانگاه بروید امکانات ویلا ها کمتر است. بعضی از آنها آب و برق ندارند، ولی کلبه های چوبی و جنگلی بسیار زیبایی در این منطقه وجود دارد که با قیمت ارزان میتوانید آنها را برای خوابیدن در شب اجاره کنید و در طول روز نیز از ییلاقات اطراف آن جنگل ها و دشت های وسیع آن و همچنین هوای مطبوع آن لذت ببرید.
 
برای مشاهده ویلاها و اقامتگاه ها و کلبه های چوبی چوبی در منطقه ماسال و ییلاقات اطراف آن میتوانید از خدمات سایت بوم گردی استفاده کنید.

 

 

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
آپارتمان ماسال
آپارتمان ماسال

گيلان، اولسبلانگاه

امتیاز اقامتگاه (0 نظر)


1,000 تومان برای هر شب

جزئیات