تجربه اقامت در هتل کوهرنگ

تجربه اقامت در هتل کوهرنگ

یکی از اقامتگاه‌های مناسبی که در شهر کوهرنگ مشغول به کار است و خدمات مناسبی با قیمتی مشابه همه هتل‌های سه‌ستاره‌ی دیگر ارائه می‌دهد، هتل کوهرنگ است که در شهرستان کوهرنگ، و در فاصله 91 کیلومتری شهرکرد واقع شده است. هتل سه ستاره کوهرنگ اقامتگاهی مناسب و خوب در مکانی آرام با مناظر دیدنی و جذابی که از بین آن‌ها می توان به آبشار تونل کوهرنگ اشاره نمود.

اگر قصد سفر به استان چهارمحال و بختیاری را دارید و مقصد سفری شما به‌خصوص شهرهای کوهرنگ و یا شهرکرد هستند، گزینه‌های اقامتی بی‌شماری در دسترس است، از اقامت‌های بومگردی و ویلاهای شخصی گرفته، تا هتل‌ها و میهمان‌خانه ها و... . یکی از اقامتگاه‌های مناسبی که در شهر کوهرنگ مشغول به کار است و خدمات مناسبی با قیمتی مشابه همه هتل‌های سه‌ستاره‌ی دیگر ارائه می‌دهد، هتل کوهرنگ است که در شهرستان کوهرنگ، و در فاصله 91 کیلومتری شهرکرد واقع شده است. هتل سه ستاره کوهرنگ اقامتگاهی مناسب و خوب در مکانی آرام با مناظر دیدنی و جذابی که از بین آن‌ها می توان به آبشار تونل کوهرنگ اشاره نمود. این هتل در مکانی بسیار دنج قرار گرفته و مکانی مناسب برای اقامت در کوهرنگ است. شایان ذکر است که همجواری با پیست اسکی چلگرد از امتیازات به‌خصوص و با ارزش این هتل است که هرساله گردشگران زیادی به همین دلیل به اقامت در آن می‌پردازند.

 

هتل کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری با ارائه امکانات و خدمات رفاهی مطلوب و مناسب به همراه کارکنان مجرب و کارآزموده آماده پذیرایی از توریست ها است خدمات مناسبی هم ارائه می‌دهد. از بین خدمات هتل کوهرنگ می‌توان به یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی و تلفن در اتاق‌ها اشاره نمود.

 

اگر از امکانات و خدمات این هتل رضایت ندارید، می توانید نگاهی نیز به دیر اقامتگاه های چهارمحال و بختیاری قبل از سفر به این شهر بیاندازید، برای مثال، هتل پارسیان شهرکرد و همچنین سری هم به دیدنی های آن نظیر تالاب چغاخور بروجن بزنید.

 مطالب مشابه