تجربه ساعاتی آرامش بخش در چشمه‌ آب معدنی یدی بلوک اردبیل

تجربه ساعاتی آرامش بخش در چشمه‌ آب معدنی یدی بلوک اردبیل

آب این چشمه به طور دائمی و جوشان جریان دارد و دمای آن 32 درجه بوده و مزه آن گس و رنگ آن مایل به آبی و بودار است. آب این چشمه برای درمان بیماری‌های پوستی و دردهای مفصلی مفید است. چشمه آب معدنی یدی بلوک دارای هفت دهانه است.

چشمه‌ آب معدنی یدی بلوک یکی دیگر از چشمه های آبگرم اردبیل است که از آن برای رفع کوفتگی های عضلانی، ناراحتی های اعصاب و همچنین دردهای عضلانی استفاده می‌شود و مکانی بسیار آرامش بخش و دوست داشتنی است. این چشمه در سه کیلومتری وکیل‌آباد واقع شده است. آب این چشمه به طور دائمی و جوشان جریان دارد و دمای آن 32 درجه بوده و مزه آن گس و رنگ آن مایل به آبی و بودار است. آب این چشمه برای درمان بیماری‌های پوستی و دردهای مفصلی مفید است. چشمه آب معدنی یدی بلوک دارای هفت دهانه است.

 

روستای وکیل آباد که خانه ی چشمه‌ آب معدنی یدی بلوک است، روستایی سرسبز بوده و دارای مناظر طبیعی و دیدنی جذابی است. وکیل‌آباد روستایی است از روستاهای اردبیل از توابع بخش مرکزی، دهستان سردابه که در استان اردبیل واقع شده است. فاصله آن از مرکز اردبیل 28 کیلومتر می‌باشد.

 

همچنین از سایر چشمه های آبگرمی که در اردبیل می توانید به آنها بروید، چشمه آبگرم آق سو و چشمه آبگرم ملک سویی را می توان مثال زد.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
هاستل پاییز، اتاق های دونفره (اردبیل)
هاستل پاییز، اتاق های دونفره (اردبیل)

اردبیل , اردبیل , بازار

هاستل

شهری

تعداد اتاق : 0 خوابه

امتیاز (1 نظر)


وسط هفته: 220,000
آخر هفته: 220,000
تعطیلات: 220,000
تومان
جزئیات