سفری شگفت انگیز به ارتفاعات عینالی تبریز

سفری شگفت انگیز به ارتفاعات عینالی تبریز

ارتفاعات عینالی تبریز یکی از بهترین انتخاب ها برای گردشگری میباشد. شهرداری تبریز در کنار این کوه، دریاچه ای مصنوعی به نام داغ گلی را احداث کرده است.

به کوه نوردی علاقه دارید؟ اگر پاسختان مثبت است حتما این راهنمای سفر را مطالعه کنید. ما قصد داریم یکی از مکان های بکر را برای کوه نوردی به شما معرفی کنیم. ارتفاعات عینالی تبریز بهترین مکان برای کوه نوردی و طبیعت گردی می باشند. با ما همراه باشید در این سفر هیجان انگیز به عینالی تبریز.


 

ارتفاعات عینالی تبریز
ارتفاعات عینالی را مردم تبریز خوب می شناسند، مردم تبریز در روزهای گرم تابستان که هوا بسیار گرم است، برای گذراندن روز به تفرجگاه اطراف کوه عینالی می روند. این کوه علاوه بر اینکه برای کوه نوردی محیط مناسبی است، طبیعتی بکر نیز دارد که باعث شده مردم در تابستان به آنجا بروند. این منطقه تفریحی در روزهای گرم تابستان بسیار خنک و دلپذیر است. ما به عنوان راهنمای سفر به شما پیشنهاد می کنیم حتما از این کوه و طبیعت بکرش دیدن کنید.

 

دیدنی های ارتفاعات عینالی
در کنار سیاحت، زیارت نیز می توانید بکنید. بقعه یکی از امامزاده های معروف تبریز در بالای کوه عینالی واقع شده است. این امامزاده "عون بن علی" نام دارد، مردم تبریز برای این امامزاده احترام زیادی قائل هستند. اگر عکاس هستید و به دنبال یک منطقه مناسب برای عکاسی هستید، ارتفاعات عینالی تبریز بهترین انتخاب است. شهرداری تبریز در کنار این کوه دریاچه ای مصنوعی به نام داغ گلی را احداث کرده است. اگر از بالای کوه عینالی به چشمه و طبیعت اطرافش بنگرید، منظره ای بی نظیر را خواهید دید. اگر قصد فتح ارتفاعات عینالی تبریز را دارید، باید حتما با رشته کوهنوردی آشنا باشید و وسایل لازم برای صعود را همراه خود داشته باشید.

 

چه زمانی به ارتفاعات عینالی برویم
شهر تبریز آب و هوایی سرد و خشک دارد، به همین دلیل پیشنهاد ما به عنوان راهنمای سفر این است که در فصل زمستان به آنجا نروید، البته اگر به کوه نوردی در میان ارتفاعات سفید پوش علاقه دارید، باید تجهیزات ایمنی لازم را با خود همراه داشته باشید. اگر قصد دارید شب را در تفرجگاه عینالی بگذرانید، باید این را بدانید که دمای هوا شب ها کاهش پیدا می کند و باید چادر، پتو و لباس گرم حرفه ای با خود داشته باشید. بهترین زمان برای سفر به کوه عینالی و تفرجگاهش تابستان می باشد. البته این منطقه در مهرماه نیز بسیار دیدنی و بکر است. قبل از سفر به ارتفاعات عینالی تبریز بهتر است هواشناسی را چک کنید. برای دیدن جاهای دیدنی تبریز باید حداقل یک هفته در آنجا بمانید، به همین دلیل باید به فکر یک اقامتگاه باشید.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)
ویلای توریستی دهکده (اسکو، تبریز)

آذربایجان شرقی، اسکو

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


1,000,000 تومان برای هر شب

جزئیات