سیری در مجتمع تفریحی گردشگری باغ زمان سامان

سیری در مجتمع تفریحی گردشگری باغ زمان سامان

از مزیت های مجتمع تفریحی گردشگری باغ زمان سامان می توان به سرویس بهداشتی تمیز، پارکینگ بزرگ، آب شیرین، رستوران و ویلاهای باشکوه و خدمات رفاهی دیگر نام برد، که با رفتن به آنجا می توانید از آن ها بهره ببرید.

مجتمع های گردشگری بهترین مکان برای گذراندن ساعت های خوب زندگی هستند، استان چهارمحال بختیاری دارای مجتمع های گردشگری زیادی است. ما در این راهنما قصد داریم یکی از مجتمع های گردشگری بزرگ و مهم این استان را به شما معرفی کنیم. مجتمع تفریحی گردشگری باغ زمان سامان یکی از مکان های مهم سیاحتی در شهرستان سامان است. برای آشنایی بیشتر با این مجتمع گردشگری راهنما را مطالعه کنید.

 

مجتمع گردشگری تفریحی باغ زمان خان سامان
این مجتمع گردشگری در شهرستان سامان استان چهارمحال بختیاری واقع شده است. این مجتمع در کنار زاینده رود قرار دارد، پل زمانخان نیز در نزدیکی این مجتمع است. در این مجتمع به گردشگران و توریست های داخلی و خارجی خدمات متنوعی ارائه می شود، از جمله این خدمات می توان به هتل، غرفه هایی برای بازی کودکان، بازارچه های محلی و خوراکی های خوشمزه اشاره کرد. یکی دیگر از ویژگی های این مجتمع تفریحی دارا بودن سالن نمایش است، دوستداران هنر حتما از سالن نمایش مجتمع باغ زمان دیدن کنند. قلب تپنده این مجموعه بی نظیر، رودخانه زاینده رود می باشد. 


پروژه تفریحی باغ زمان
آیا مجتمع تفریحی گردشگری باغ زمان سامان تکمیل شده است؟ خیر!

این پروژه باشکوه که در راستای راحتی گردشگران و توریست های داخلی و خارجی اجرا شده، هنوز به طور کامل تکمیل نشده است. مهندسین این پروژه برای تکمیل این مجتمع تفریحی تمام تلاش خود را می کنند. در این مجتمع تفریحی شما می توانید یازده آلاچیق چوبی را ببینید که برای راحتی گردشگران در فصل تابستان برپا شده است. این پروژه کوچک نیست و مهندسین قصد دارند برای کسب درآمد بیشتر از گردشگری بیست و پنج ویلا و هتل را در حوزه این مجتمع تفریحی ایجاد کنند. مجتمع تفریحی گردشگری باغ زمان از یک جهت به پل تاریخی و مهم زمانخان متصل می شود، سمت دیگر این مجتمع به دهکده زاگرس می رسد. دهکده زاگرس مزایای زیادی دارد، از جمله این مزایا برای گردشگر دیدن مناظر بی نظیر رودخانه زاینده رود و طبیعت بکرش است، تماشای منطقه از طریق اتاقک هایی که شیشه ای هستند امکان پذیر می باشد.

 
مزیت های مجتمع گردشگری باغ زمان
از مزیت های مجتمع تفریحی گردشگری باغ زمان سامان می توان به سرویس بهداشتی تمیز، پارکینگ بزرگ، آب شیرین، رستوران و ویلاهای باشکوه و خدمات رفاهی دیگر که با رفتن به آنجا می توانید از آن ها بهره ببرید. این مجتمع تفریحی بهترین مکان برای تفرج و سیاحت می باشد، جوانانی که به ورزش رفتینگ علاقه دارند، حتما از این مجتمع و رودخانه زاینده رود دیدن کنند چرا که این منطقه بهترین مکان برای رفتینگ است. برای حل مشکل اقامتگاه خود می توانید به هتل های اطراف رودخانه زاینده رود بروید.مطالب مشابه