آشنایی با پارک جنگلی مشگین شهر و جاذبه های آن

آشنایی با پارک جنگلی مشگین شهر و جاذبه های آن

پارک جنگلی مشگین شهر با ده هزار درخت مختلف نظیر درختان گردو، آلبالو و گیلاس مکانی بسیار زیبا و نشاط انگیز برای تفریح و طبیعت گردی است و همچنین امکاناتی نظیر شهربازی، تفرجگاه، زمین اسکیت و آبشار مصنوعی نیز در آن تعبیه شده اند.

پارک جنگلی مشگین شهر از زیباترین و دیدنی ترین مکان ها در مشگین شهر است که مکانی فوق العاده به منظور گردش و تفریح میباشد. پارک جنگلی مشگین شهر در کناره غربی رود خیاوچای قرار داشته و حدود سه کیلومتر طول دارد و عرض خیابان آن نیز چهار متر میباشد. در این پارک قهوه خانه های سنتی با نماهای طبیعی و بسیار زیبا نیز به چشم میخورند. جاده این پارک جنگلی ماشین رو بوده و از ورودی جاده اردبیل به مشگین شهر آغاز میشود و در پایان نیز به میدان سبلان در شهر میرسد. همچنین جاده فرعی نیز به گردولی منتهی میشود که این منطقه نیز دارای طبیعیت چشم نوازی است.

 

 

پارک جنگلی مشگین شهر با ده هزار درخت مختلف نظیر درختان گردو، آلبالو و گیلاس مکانی بسیار زیبا و نشاط انگیز برای تفریح و طبیعت گردی است و همچنین امکاناتی نظیر شهربازی، تفرجگاه، زمین اسکیت و آبشار مصنوعی نیز در آن تعبیه شده اند.

 


همچنین جهت سکونت در این منطقه نیز میتوانید از هتل ها و ویلاهای اجاره ای مشگین شهر بهره ببرید که تمامی امکانات رفاهی و آسایشی مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهند و میتواید تا چندین روز در آنها سکونت کنید.

 

 

پارک جنگلی مشگین شهر پوشیده از درختان جنگلی بسیار زیبا و همچنین چمنزار ها است که با وجود صدای نهر ها و جریان آب زیاد خیاوچای، صدای پرندگان و سایر عناصر، قدم زدن در این پارک جنگلی بسیار لذت بخش و دلنشین بوده و میتواند تا ساعت ها شما را سرگرم کند. اهالی مناطق اطراف این پارک هر روز برای تفریح و استراحت به این پارک میایند تا از مناظر بی نظیر آن لذت ببرند.

 


همانطور که در بالا اشاره کردیم، برای اجاره هتل میتوانید به مشگین شهر مراجعه کنید زیرا پارک جنگلی به تنهایی دارای هتل، مسافرخانه و یا... نمیباشد و تنها راه سکونت در آن استفاده از چادر است. بنابراین اگر قصد سفر به این پارک در فصل تابستان را دارید، پیشنهاد میدهیم چادر همراه تان داشته باشید تا بتوانید برای مدتی در این پارک استراحت کرده و لذت ببرید. گسترش پارک جنگلی مشگین شهر به طرف سبلان است و تا پلی که به تازگی در انتهای پایینی آن ساخته شده و راه ارتباطی مغان به مشگین شهر است، گسترده شده است.

 

 مطالب مشابه