سیری در منطقه‌ توریستی کرفون بابلسر

سیری در منطقه‌ توریستی کرفون بابلسر

منطقه توریستی کرفون در فاصله 13 کیلومتری جاده ساحلی شهر بابلسر واقع شده است و بسیار زیبا و دیدنی است. با سفر به این منطقه می توانید لحظات آرامش بخشی را بگذرانید و از غروب زیبای خورشید در کنار ساحل زیبا لذت ببرید.

منطقه توریستی کرفون از جاذبه های توریستی بسیار محبوب بابلسر بوده که مقصد اصلی بسیاری از گردشگرانی است که به بابلسر سفر می کنند و از مناطق بکر و بسیار جذاب در شهر بابلسر می باشد که با چشم انداز فوق العاده ای که دارد سالانه میزبان توریست های بی شماری است. منطقه توریستی کرفون در فاصله 13 کیلومتری جاده ساحلی شهر بابلسر واقع شده است و بسیار زیبا و دیدنی است. با سفر به این منطقه می توانید لحظات آرامش بخشی را در طبیعت بکر کرفون بگذرانید و از غروب زیبای خورشید در کنار ساحل زیبا و صدای امواج خروشان لذتی بسیار ببرید. اگر شما قصد خرید ماهی تازه شمال کشور را دارید، می توانید از بازار ساحلی این منطقه استفاده کرده و بهترین محصولات دریایی را در آن خریداری کنید. طبیعت منطقه کرفون به شکل فوق العاده ای زیبا و دیدنی است. ترکیب فوق العاده ای از دریا، رودخانه، تالاب، مراتع و ماسه زارهای زیبا طبیعت گیاهی و جانوری منحصر به فردی را در منطقه کرفون ایجاد کرده است که هر گردشگر و توریستی را به وجد خواهد آورد. همچنین ساحل کرفون بی شک یکی از تمیزترین و زیباترین سواحل دریای خزر می باشد. این ساحل زیبا دارای امکانات تفریحی و اقامتی مختلف در 4 فصل سال می باشد و سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

 

به واسطه نزدیک و همجوار بودن کرفون با دریای خزر، گردشگرانی که به منطقه گردشگری کرفون تشریف می آورند می توانند با طی مسیر بسیار کوتاهی از ساحل جذاب این منطقه و همچنین بازار ساحلی کرفون دیدن نمایند. همچنین مسافرانی که قصد اقامت طولانی در این ناحیه خوش آب و هوا را دارند می توانند ویلاهای رو به دریای این ناحیه را با قیمت های مناسب خریداری و یا اجاره کرده و هر زمان که مایل بودند در آن اقامت داشته باشند. نزدیکی کرفون به شهر بزرگ و توریستی بابلسر باعث شده تا شما با سفر به کرفون و اطراف آن جاذبه های توریستی بی شمار و زیبایی را از نزدیک مشاهده گر باشید.

 

بابلسر یکی از اصلی ترین مراکز تجاری و اقتصادی شمال کشور می باشد و تقریبا از هر جاده ای وارد استان مازندران شوید حتما یک سری به بابلسر، قطب گردشگری مرکز مازندران خواهید زد. پیشنهاد ما به شما در طول سفر به منطقه توریستی کرفون این است که ابتدا گردش کوتاهی در شهر بابلسر داشته باشید تا از سوغات و دیدنی های این شهر لذت ببرید و سپس برای گذراندن اوقات استراحت خود به منطقه ساحلی کرفون بروید. منطقه توریستی کرفون از توابع بخش بهنمیر شهرستان بابلسر است که نسبت به سایر مناطق گردشگری شمال کشور از دسترسی راحت تری برخوردار است.

 

 

بهنمیر که یکی از مناطق بسیار زیبای بابلسر در استان مازندران است جاذبه های توریستی دیگری نیز در دل خود جای داده است، برای مثال، روستای گالشکلا و سد لاستیکی.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
ویلا رو به آب (بابلسر، دریاکنار)
ویلا رو به آب (بابلسر، دریاکنار)

مازندران، دریاکنار

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


1,500,000 تومان برای هر شب

جزئیات
ویلا در مجتمع ساحلی مهتاب (بابلسر)
ویلا در مجتمع ساحلی مهتاب (بابلسر)

مازندران، مجتمع ساحلی مهتاب

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


400,000 تومان برای هر شب

جزئیات
آپارتمان ساحلی در منطقه توریستی بابلسر
آپارتمان ساحلی در منطقه توریستی بابلسر

مازندران، پارکینگ 6 - شهرک آزادگان

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


420,000 تومان برای هر شب

جزئیات