گشت و گذار در پارک ملت شهرکرد

گشت و گذار در پارک ملت شهرکرد

از بین امکانات تفریحی و رفاهی پارک ملت شهرکرد می توان به شهربازی، سرویس بهداشتی، آلاچیق و پارکینگ اشاره کرد. این پارک در قسمت مرتفع شهر واقع شده است و نما و دید خوبی نیز برای عکس گرفتن دارد.

پارک ملت شهرکرد یکی دیگر از فضا های سبز بسیار دنج و آرامش بخش در این شهر است که در قسمت شرقی شهر واقع شده است و از جاذبه های گردشگری شهرکرد به حساب می آید و با واقع شدن در ارتفاع، چشم انداز فوق العاده ای از شهر را در مقابل دید افرادی که به آن مراجعه می کنند ایجاد کرده است. این پارک یکی از اصلی ترین تفرجگاه های شهری شهرکرد و از مرتفع ترین بوستان ها در ایران محسوب می شود. از بین امکانات تفریحی و رفاهی پارک ملت نیز می توان به شهربازی، سرویس بهداشتی، آلاچیق و پارکینگ اشاره کرد. پارک ملت شهرکرد در قسمت مرتفع شهر واقع شده است و نما و دید خوبی نیز برای عکس گرفتن دارد.

 

بخش شیبدار و طبقاتی برای بازی بچه ها مناسب نمی باشد ولی در قسمت هایی از پارک وسایل بازی وجود دارد. قبرستان قدیمی شهر بوده و سنگ قبر های قدیمی به صورت پراکنده در پارک دیده می شود. ضلع غربی پارک فرهنگ سرای شهر و شهربازی قرار دارد. قسمت جنوبی، محوطه اختصاصی پارک بانوان و کارتینگ دارد.

 

از شمال به جنوب پارک نیز زیپ لاین وجود دارد. همچنین امکانات خوب این پارک از جمله سرویس بهداشتی، آلاچیق، فضای پیک نیک و پارکینگ هم از امتیازهای بارز آن هستند و می توانند فضایی فوق العاده برای گشت و گذار فراهم کنند. در این پارک زیپ لاین، شهربازی و پیست های کارتینگ و موتورسواری نیز وجود دارد که یک فرصت تفریحی و هیجان انگیز برای گردشگران فراهم آورده است.

 

 

اگر به گذراندن وقت خود در پارک ها علاقه مند هستید، گزینه های دیگری نظیر پارک لاله و پارک جنگلی تهلیجان - تله گون نیز در شهرکرد در مقابل شما وجود دارند.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
اقامتگاه مبله همایون (شهرکرد)
اقامتگاه مبله همایون (شهرکرد)

چهارمحال بختیاری، سرچشمه ها

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


200,000 تومان برای هر شب

جزئیات
بوم گردی ارگ کیان (شهرکرد)
بوم گردی ارگ کیان (شهرکرد)

چهارمحال بختیاری، شهر کیان

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


280,000 تومان برای هر شب

جزئیات