تجربه ساعاتی آرام در پارک لاله شهرکرد

تجربه ساعاتی آرام در پارک لاله شهرکرد

پارک لاله که دارای امکانات رفاهی نظیر سرویس بهداشتی و سطل های زباله می باشد در شهرکرد و بلوار شریعتی واقع شده است و به صورت شبانه روزی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهد.

پارک لاله یکی از پارک های دنج و آرام شهرکرد است که در ورودی شرقی شهر واقع شده است و از مقاصد تفریحی و جاذبه های گردشگری شهرکرد محسوب می شود. مساحت پارک لاله شهرکرد به بیش از 18 هزار متر مربع می رسد. همچنین از بین برخی از امکانات رفاهی پارک می توان به سرویس بهداشتی و سطل های زباله اشاره نمود. پارک لاله در شهرکرد و بلوار شریعتی واقع شده است و به صورت شبانه روزی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهد.

 

 

همچنین پارک های دیگری نیز در شهرکرد آماده خدمت رسانی به شما هستند که از بین آنها به پارک جنگلی تهلیجان - تله گون می توان اشاره کرد.

 

پارک لاله شهرکرد از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی اماکن مفید و کاربردی نظیر مینی هتل دیبا، رستوران بختیاری، بازارچه معلم، فست فود کارن، سوپر گوشت معلم و خودپرداز بانک دی واقع شده است.

 

شایان ذکر است که به خاطر محل قرارگیری این پارک در ابتدای ورودی شهر، محل مناسبی برای اسکان مسافران محسوب می شود اما برای پیاده روی نیز مناسب سازی شده است و یکی از نقاط خیلی خوب شهرکرد برای گذراندن اوقات فراغت می باشد.

 

 

اگر علاقه مند به گذراندن وقت خود در محیط های آرام هستید، بازدید از تالاب چغاخور شهرکرد را نیز به شما پیشنهاد می دهیم.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
اقامتگاه مبله همایون (شهرکرد)
اقامتگاه مبله همایون (شهرکرد)

چهارمحال بختیاری، سرچشمه ها

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


200,000 تومان برای هر شب

جزئیات
بوم گردی ارگ کیان (شهرکرد)
بوم گردی ارگ کیان (شهرکرد)

چهارمحال بختیاری، شهر کیان

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


280,000 تومان برای هر شب

جزئیات