آشنایی با پارک ارم تهران

آشنایی با پارک ارم تهران

پارک ارم تهران شامل دو لوناپارک با 28 نوع وسیله بازی و تفریحی برای کودکان و بزرگ سالان است‌. دریاچه هشت هکتاری پارک نیز دارای امکانات قایق رانی است که برای مسابقات قایق رانی و اسکی روی آب مورد استفاده قرار می گیرد.

مجموعه پارک ارم‌ یکی از قدیمی ترین مکان های تفریحی تهران واقع در پنج کیلومتری غرب شهر تهران‌ است که دارای وسعتی برابر با 70 هکتار می باشد و وسیع ترین پارک در ایران است‌. این پارک در اوایل دهه 1350 ساخته شد و به بهره برداری رسید. پارک ارم تهران که با سرمایه اسدالله خرم‌، سرمایه دار معروف‌، ساخته و به نام خودش نام گذاری شده بود، پس از انقلاب مصادره شد و در تملک بنیاد مستضعفان قرار گرفت‌.

 

 

پارک ارم یک سالن آمفی تئاتر نیز دارد که می توانید در مطلب زیر راجع به آن بخوانید:

آشنایی با سالن آمفی تاتر پارک ارم تهران

 

پارک ارم تهران شامل دو لوناپارک با 28 نوع وسیله بازی و تفریحی برای کودکان و بزرگ سالان است‌. دریاچه هشت هکتاری پارک نیز دارای امکانات قایق رانی است که برای مسابقات قایق رانی و اسکی روی آب مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر امکانات پارک به غرفه های مواد غذایی‌، کافی شاپ‌، رستوران سنتی و رستوران جزیره می توان اشاره کرد.

 

پارک ارم به عنوان مجموعه ای فرهنگی‌، سرویس های ویژه ای برای آموزش و پرورش دارد و دانش آموزان می توانند با 70 درصد تخفیف از اردوهای یک روزه استفاده کنند. پارک ارم تهران طی روزهای عادی هفته از ساعت 17 تا نیمه شب و روزهای تعطیل از 10 صبح تا نیمه شب دایر است‌.

 

 

همچنین از بین اماکن مشابه پارک ارم در تهران که دارای وسایل سرگرم کننده هستند، می توان به شهربازی بیلینو اشاره کرد.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
مهمانسرای محمدی طاها (تهران)
مهمانسرای محمدی طاها (تهران)

تهران، بازار تهران

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


250,000 تومان برای هر شب

جزئیات
سوئیت های اختصاصی، در مجموعه توریستی آرشا کلاب (فشافویه تهران)
سوئیت های اختصاصی، در مجموعه توریستی آرشا کلاب (فشافویه تهران)

تهران، خانلق

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


450,000 تومان برای هر شب

جزئیات