تجربه خرید از مجتمع خلیج فارس تهران (امین حضور)

تجربه خرید از مجتمع خلیج فارس تهران (امین حضور)

مجتمع خلیج فارس یکی از مراکز خرید در سه راه امین حضور است. منطقه سه راه امین حضور از سالیان گذشته بورس لوازم خانگی تهران و حتی ایران بوده و برای بسیاری از نقاط ایران، این لوازم را تأمین می کرده است.

مجتمع تجاری اداری خلیج فارس که در 12 طبقه ساخته شده است و زیربنای آن چیزی بیش از 30 هزار متر مربع است، یکی از نقاط پر رفت و آمد و محبوب سه راه امین حضور در تهران است. شایان ذکر است که این مجتمع تجاری دارای پارکینگ طبقاتی نیز می باشد. بخش تجاری این مجتمع شامل تعداد 134 واحد فروشگاه و نمایشگاه با متراژ های مختلف میباشد و به بورس لوازم خانگی و صوتی تصویری اختصاص یافته است. همچنین بخش اداری شامل 42 واحد 73 الی 105 متری با قابلیت های به خصوصی است.

 

پارکینگ طبقاتی مجتمع خلیج فارس ظرفیت بیش از 500 خودرو را دارا است. منطقه سه راه امین حضور از سالیان گذشته بورس لوازم خانگی تهران و حتی ایران بوده و برای بسیاری از نقاط ایران، این لوازم را تأمین می کرده است. امروزه نیز فروشندگان حاضر در این منطقه لوازم خانگی برقی نظیر یخچال و فریزر، تلویزیون، ماکروفر، ماشین لباس شویی، ماشین ظرفشویی و در کل هرگونه لوازم خانگی برقی که فکرش را بکنید را به صورت عمده و تک فروشی عرضه می کنند.

 

از چهارراه سرچشمه به سمت غرب در خیابان امیرکبیر و بخشی از خیابان ری، محدوده فروشگاه های این مرکز بورس می باشد. مجتمع خلیج فارس در سه راه امین حضور، نرسیده به چهارراه سرچشمه واقع شده است.

 

 

همچنین به منظور خرید سایر اقلام مورد نیاز خود نیز می توانید به سایر مراکز خرید بزرگ پایتخت نظیر مجتمع تجاری میلاد نور و پاساژ قائم مراجعه کنید.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)

تهران، هاشمی

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


250,000 تومان برای هر شب

جزئیات