تجربه خرید از مرکز خرید پاسداران تهران

تجربه خرید از مرکز خرید پاسداران تهران

مرکز خرید پاسداران مانند بسیاری از مجتمع های تجاری مدرن بسیار لوکس و شیک نیست اما در همین پاساژ انواع برند های برتر و مغازه های شهره و محبوب مشغول فعالیت هستند.

مرکز خرید پاسداران از پاساژ های مختص به انواع لباس در پایتخت است که این مجموعه در جوار برج سفید معروف این منطقه واقع شده است. این مرکز یکی از قدیمی ترین مجتمع های تجاری تهران و منطقه پاسداران می باشد. مرکز خرید پاسداران مانند بسیاری از مجتمع های تجاری مدرن بسیار لوکس و شیک نیست اما در همین پاساژ انواع برند های برتر و مغازه های شهره و محبوب مشغول فعالیت هستند. ساختمان این پاساژ در دو طبقه می باشد. انواع پوشاک و زیورآلات زیبا، با برترین برندها در این پاساژ دیده می شود.

 

این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت های این پاساژ معمولا بالا هستند. می توانید بین مغازه‌های مختلف چرخ بزنید و محصولی با قیمت و کیفیت مناسب را پیدا کنید. مهم این است که در این پاساژ، کیفیت حرف اول را می زند. در مرکز خرید پاسداران انواع برند های برتر پوشاک مشغول هستند.

 

مغازه ها معمولا بسیار معروف بوده و مشتریان خود را دارند. کافی است یک بار از این پاساژ خرید کنید، احتمال اینکه دوباره در آینده به آن مراجعه کنید بسیار زیاد است. معمولا کیفیت اجناس و محصولات بسیار بالا است. مانتو های این پاساژ، بهترین کیفیت پارچه و طرح و رنگ را دارند. سایر اجناس نیز بسیار شیک هستند. قدیمی بودن این پاساژ و محبوبیتی که بین اهالی تهران پیدا کرده است، باعث رونق اقتصادی مغازه دار ها است.

 

 

مراکز خرید بی شماری در تهران وجود دارند که می توانید اقلام مورد نیازتان را از آنها تهیه کنید، برای مثال، مرکز خرید خورشید و مرکز خرید ونک.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)

تهران، هاشمی

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


250,000 تومان برای هر شب

جزئیات