تجربه خرید از بازار موبایل ایران تهران

تجربه خرید از بازار موبایل ایران تهران

بازار موبایل ایران از مراکز معروف خرید گوشی در تهران است که از امکانات آن می توان به وجود پارکینگ اتومبیل، رستوران، کافی شاپ، فست فود، سوپر مارکت، نمازخانه، دسترسی کلیه طبقات توسط پله برقی و آسانسور اشاره کرد.

بازار موبایل ایران یکی از پاساژ های بزرگ پایتخت است که به فروش گوشی تلفن همراه اختصاص یافته است. این مجموعه 9 طبقه که در خیابان حافظ، پایین تر از چهارراه جمهوری واقع شده استعلاوه بر برند های جهانی تلفن همراه، انواع محصولات دیجیتال نظیر دوربین های دیجیتال، نوت بوک، تمامی ادوات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر، ال سی دی، سینمای خانگی و دوربین های فیلمبرداریرا نیز در دل خود جای داده است و به فروش می رساند.

 

از امکانات این مجموعه می توان به وجود پارکینگ اتومبیل، رستوران، کافی شاپ، فست فود، سوپر مارکت، نمازخانه، دسترسی کلیه طبقات توسط پله برقی و آسانسور و سایر امکانات رفاهی و مفید اشاره کرد.

 

بازار موبال ایران یکی از سه مجتمع تجاری اداری در محله شیخ هادی تهران می باشد و از نظر موقعیت مکانی نیز در نزدیکی نقاط پرکاربردی و مهمی نظیر بیمارستان سینا، موزه آبگینه و سفالینه های ایران، بازار چارسو، فروشگاه اتصالات، اپل سرویس ایران و پارس مایکروتل واقع شده است. اگر قضد مراجعه به این مکان با استفاده از مترو را دارید، باید در ایستگاه حسن آباد پیاده شوید.

 

 

همچنین از بین مراکز خرید دیگری که در تهران به گوشی و سخت افزار اختصاص یافته اند می توان به بازار چارسو و بازار موبایل علاالدین اشاره نمود.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)

تهران، هاشمی

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


250,000 تومان برای هر شب

جزئیات