معرفی مرکز خرید الماس شهر در اردبیل

معرفی مرکز خرید الماس شهر در اردبیل

الماس شهر، مجتمعی بسیار مدرن و زیبا است که از دوازده طبقه تشکیل شده است و همچنین دارای زیرزمین نیز میباشد، که طبقه های همکف، اول و دوم آن تجاری هستند. در طبقه ی سوم این مجتمع، شهربازی و فست فود الماس شهر قرار دارند. طبقه ی چهارم به بالا نیز به بخش خدماتی و اداری مجتمع اختصاص داده شده است.

مجتمع تفریجی و تجاری الماس شهر اردبیل، اولین و بزرگ ترین مجتمع تجاری مدرن در اردبیل محسوب میشود که از محبوبیت بالایی برخوردار است. این مجتمع مکانی مناسب جهت خرید کردن، تفریح و همچنین سرگرمی برای هر بازدید کننده ای است و اگر شما نیز قصد سفر به اردبیل را دارید، پیشنهاد میدهیم بازدید از این مجتمع را از دست ندهید. مجتمع الماس شهر اردبیل در میدان شریعتی واقع شده است.

 

 

الماس شهر، مجتمعی بسیار مدرن و زیبا است که از دوازده طبقه تشکیل شده است و همچنین دارای زیرزمین نیز میباشد. طبقه های همکف، اول و دوم این مجتمع تجاری میباشند. در طبقه ی سوم این مجتمع، شهربازی و فست فود الماس شهر قرار دارند. طبقه ی چهارم به بالا نیز به بخش خدماتی و اداری اختصاص داده شده است.

 

 

در این مجتمع برای سهولت در جابجایی بازدید کنندگان، پله برقی در بین طبقات تعبیه کرده است. همچنین آسانسور نیز در کنار راه پله ساختمان قرار دارد. از درب اصلی و پس از بالا رفتن از چند پله، شما وارد مجتمع الماس شهر خواهید شد، سپس واحد‌های تجاری را خواهید دید که کنار هم و در اطراف پله برقی قرار گرفته اند. همچنین سمت راست شما راهرویی وجود دارد که شما را به سمت آسانسور، راه پله و سایر واحد‌های تجاری میرساند. دیوار کناری آسانسور در هر طبقه با تصاویر متفاوت که به صورت یک قاب زیبا مزین گشته است. در هر طبقه کنار آسانسور ایستگاه های فروش خوراکی جات نظیر شکلات یا پاستیل به چشم میخورند. البته در طبقه همکف، غرفه های عطر و لوازم آرایشی به جای این ایستگاه ها وجود دارد.

 

 

در طبقات تجاری مجتمع تجاری و تفریحی الماس شهر، مغازه‌هایی با اجناس مختلف در انواع دسته بندی ها دیده میشوند که هر کدام از تنوع کالا بالایی برخوردار میباشند. همچنین شایان ذکر است که هیچکدام از طبقات مجتمع تجاری تفریحی الماس شهر، مختص یک نوع جنس نیست و اجناس مختلفی در آنها به فروش میرسند. مجتمع تجاری الماس شهر از پر رونق ترین و بزرگترین مجتمع های شهر اردبیل بوده که تنوع کالا هایی که در آن به فروش میرسند بسیار بالا است.

 

 

شهربازی الماس شهر، دومین شهر بازی سرپوشیده استان اردبیل است که در طبقه سوم مجتمع الماس شهر قرار گرفته است. این مجموعه با 12000 متر مربع وسعت، مجهز به دستگاه های بازی بسیار جذابی است که مکانی شاد و جذاب را برای کودکان و نوجوانان شما فراهم میکند. شهر‌بازی دارای بیش از بیست و دو دستگاه بازی نظیر مشاغل کودک، قطار، پیست ماشین شارژی، پیست ماشین برقی، دستگاه بسکتبال، هلی‌کوپتر، فوتبال دستی، دربی هشت نفره و سفینه میباشد.مطالب مشابه