معرفی معین مال تهران

معرفی معین مال تهران

معین مال یک مرکز تجاری در پایتخت است که از امکانات آن می توان به پارکینگ، سرویس بهداشتی، فودکورت، کافی شاپ و آسانسور و پله برقی اشاره نمود. این مرکز خرید در تمامی روز های هفته مشغول به کار است.

معین مال یکی از مراکز تجاری پایتخت است که در قلب شهر واقع شده است. این مرکز خرید در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است و با توجه به جمعیت بالای این منطقه می تواند به محلی پر رفت و آمد و بسیار محبوب برای مردم این منطقه از شهر تبدیل شود. عمده واحد های تجاری این مجتمع تجاری به فروش پوشاک می پردازند. از امکانات معین مال تهران می توان به پارکینگ، سرویس بهداشتی، فودکورت، کافی‌شاپ، آسانسور و پله برقی اشاره نمود.

 

همچنین شایان ذکر است که هایپر استار نیز در معین مال شعبه داشته و به ارائه خدمات می پردازد. از امکانات دیگر این مرکز خرید می توان به پارکینگ، سرویس بهداشتی، فودکورت، کافی شاپ و آسانسور و پله برقی اشاره نمود. این مرکز خرید در تمامی روز های هفته از ساعت 10 صبح الی 11 شب مشغول به کار است.

 

به منظور مراجعه به معین مال می توانید خود را به میدان آزادی برسانید و سپس و با استفاده از اتوبوس های خط تندروی مسیر آزادی تهرانپارس به ایستگاه استاد معین بروید و در خیابان استاد معین به معین مال برسید. همچنین در خط 4 مترو تهران می توانید به ایستگاه استاد معین رفته و پس از خروج از ایستگاه در مسیر یاد شده خود را به معین مال برسانید.

 

 

پیشنهاد می دهیم به منظور تهیه اجناس مورد نیازتان سری نیز به سایر مراکز خرید پایتخت مانند مرکز خرید گلدیس و مرکز خرید آرین بزنید.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)

تهران، هاشمی

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


250,000 تومان برای هر شب

جزئیات