معرفی مجتمع تجاری شورا سنتر اردبیل

معرفی مجتمع تجاری شورا سنتر اردبیل

مجتمع تجاری شوراسنتر اردبیل در نزدیکی مرکز گردشگری شواربیل واقع شده است و از طریق دو مسیر میتوان به آن دسترسی پیدا کرد. نخستین مسیر خیابان عطایی بوده که همان مسیر دسترسی قدیمی شورابیل میباشد. دومین مسیر نیز از طرف میدان پلیس در ابتدای خیابان دانشگاه است.

استان اردبیل که از استان های شمال غرب کشور ایران است، دارای ظرفیت های گردشگری بسیار بالایی است و به خصوص در فصول بهار و تابستان که آب و هوا معتدل و دلنشین است، شاهد توریست های بی شماری از ایران و جهان هستیم که به این شهر سفر میکنند.

 

 

مجتمع تجاری شوراسنتر اردبیل در نزدیکی مرکز گردشگری شواربیل واقع شده است و از طریق دو مسیر میتوان به آن دسترسی پیدا کرد. نخستین مسیر خیابان عطایی بوده که همان مسیر دسترسی قدیمی شورابیل میباشد. دومین مسیر نیز از طرف میدان پلیس در ابتدای خیابان دانشگاه است. مجتمع تجاری شورا سنتر دارای امکانات فراوانی است و همین امر باعث شده که گردشگران بسیار زیادی را به سمت خود فراخواند.

 

 

مرکز تجاری شوراسنتر در سه طبقه و یک زیرزمین بنا شده و یکی از مدرن ترین مراکز و مجتمع های تجاری در استان اردبیل به حساب میاید. این واحد تجاری در سال 1384 افتتاح گردیده است و هم اکنون نیز تمام مغازه ها و واحدهای تجاری آن در حال فعالیت میباشند. این مجموعه دارای 550 واحد تجاری است که سه ورودی اصلی نیز دارد. داخل سالن‌های این مجموعه دستگاه های خودپرداز برای رفاه مشتریان تعبیه شده است. ایستگاه دوچرخه کودک برای تسهیل خرید والدین هم درنظر گرفته شده که کرایه داده میشود. این مجموعه از چندین سالن تشکیل شده و در انتهای هر سالن مجسمه‌های یاد بودی از مشاهیر و بانی و سازنده این مجموعه در معرض نمایش قرار گرفته اند.

 

 

شما در مجموعه تجاری شوراسنتر هرگونه فروشگاهی خواهید یافت و از آنجایی که اجناس این فروشگاه ها با قیمت های مناسبی به فروش میرسد، مشتریان زیادی از آنها خرید میکنند و البته بیشترین تعداد مشتریان و بازدید کنندگان در طبقه همکف دیده میشوند.

 

 

به علاوه انواع فروشگاه ها، سالن شهر بازی سرپوشیده نیز در مجتمع شوراسنتر احداث شده که خانواده ها میتوانند با اطمینان فرزندان خود را تا ساعت ها در این مکان برای تفریح بسپارند. این سالن دارای انواع وسایل و دستگاه ها برای سرگرمی کودکان است. بین فروشگاه‌های شوراسنتر می‌توان مشاغل تولیدی و همچنین فعالیت‌هایی همچون آموزش صنایع دستی و هنری را نیز مشاهده کرد. در زیرزمین این ‌مجموعه فروشگاه‌ زنجیره ای مانند پروما نیز افتتاح شده که معمولا آخر هفته خانواده ها ساعاتی را کنار هم سپری می‌کنند و تمام مایحتاج خودشان را از این فروشگاه‌ خریداری مینمایند.

 مطالب مشابه