معرفی مجتمع آبدرمانی ایرانیان سرعین

معرفی مجتمع آبدرمانی ایرانیان سرعین

مجتمع آبدرمانی ایرانیان یکی از مجموعه های مجهز آب درمانی در سرعین میباشد. اغلب گردشگرانی که به سرعین می روند معمولا یک هدف اصلی را دنبال می کنند و آن هم استفاده از چشمه های آبگرم و معدنی این شهر زیبا و بکر است.

کشور ایران دارای آبگرم های متعددی در گوشه و کنار خود است که البته اکثر افراد با شنیدن آبگرم، بیشتر به یاد شهرستان سرعین اردبیل می افتند. شهر سرعین دارای بیش از بیست چشمه آبگرم است که هر ساله افراد زیادی برای درمان انواع بیماری های جسمی و همچنین اعصاب به این منطقه سفر میکنند.

 

 

مجتمع آبدرمانی ایرانیان یکی از مجموعه های آب درمانی سرعین میباشد. اغلب گردشگرانی که به سرعین می روند معمولا یک هدف اصلی را دنبال می کنند و آن هم استفاده از چشمه های آبگرم و معدنی این شهر زیبا و بکر است. وقتی به ورودی شهر برسید اولین مجموعه آب درمانی شهر را خواهید دید که با نام مجموعه آب درمانی ایرانیان و با هدف خدمات گردشگری سلامت برای مشتریان ساخته شده است.

 

از نقاط قوت مجموعه این است که علاوه بر داشتن چشمه های درمانی و استخر بزرگ شنا، تعدادی سرسره آبی و استخر ویژه کودکان نیز جهت تفریح و گذران اوقات فراغت در این مجموعه تعبیه شده اند. همچنین شایان ذکر است که این مجموعه دارای دو بخش جدا برای آقایان و بانوان میباشد. در کنار این امکانات، سونای بخار و خشک، جکوزی، سیستم های تهویه ضد عفونی کننده هوا، و سالن ماساژ جهت استفاده مشتریان در مجتمع آبدرمانی ایرانیان سرعین تعبیه شده اند.

 

مجتمع آبدرمانی ایرانیان سرعین دارای امکانات اولیه نظیر پارکینگ، صندوق امانات، بوفه، رختکن و سرویس بهداشتی میباشد. همچنین امکانات تخصصی نظیر استخر کودک، استخر عمومی، استخر آب درمانی، سونا بخار، سونا خشک، جکوزی گروهی، سیستم رطوبت گیر، اتاق ماساژ، سیستم تصفیه و ضد عفونی، حمام ترکی، سرسره آبی، سونا نمک، لوازم ورزشی و بدنسازی نیز میباشد.

 مطالب مشابه