بازدید از بازار مرزی ساری سو ماکو

بازدید از بازار مرزی ساری سو ماکو

در بازار مرزی ساری سو که به عنوان بازارچه مرزی ماکو شناخته می شود می توانید اجناس با برندهای معروف ترک را خریداری کنید. هر ساله گردشگران و مسافران زیادی همزمان با دیدن از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر زیبا به بازار مرزی ساری سو نیز سر می زنند و اجناس مرغوب آن را خریداری می کنند.

در سفر به مناطق و شهرهای دیگر، دیدن از جاذبه های طبیعی و تاریخی آن تنها بخشی از برنامه های سفر را تشکیل می دهد یکی دیگر از تفریحات و لذت ها در  این حین خرید کردن و به همراه آوردن سوغات هایی برای عزیزانمان است. این امر به حدی در فرهنگ ما مرسوم است که امروزه یکی از جاذبه های شهرهای مختلف به خصوص مناطق مرزی بازارهای آن است. در این مبحث قصد داریم بازار مرزی ساری سو واقع در شهر مرزی ماکو را به شما معرفی کنیم برای کسب اطلاعات در این زمینه دعوت می کنم با ما همراه باشید.


 

معرفی بازار مرزی ساری سو ماکو
بازار مرزی ساری سو در نزدیکی گمرک ماکو احداث شده است که امروزه دارای بیش از 30 غرفه جهت فروش اجناس مختلف می باشد. با توجه به این که شهر ماکو نزدیکترین مرز را به کشور ترکیه دارد همچنین از سمت شمال غرب نیز با آذربایجان هم مرز است لذا به عنوان بزرگترین منطقه آزاد تجاری در کشور شناخته شده می باشد. از این رو در بازار مرزی ساری سو که به عنوان بازارچه مرزی ماکو شناخته می شود می توانید اجناس با برندهای معروف ترک را خریداری کنید. هر ساله گردشگران و مسافران زیادی همزمان با دیدن از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر زیبا به بازار مرزی ساری سو نیز سر می زنند و اجناس مرغوب آن را خریداری می کنند.
دز بازدید از این شهر، آشنایی با دیدنی های روستای رند نیز خالی از لطف نیست.


 

امکانات رفاهی بازار مرزی ساری سو ماکو
در نزدیکی این بازار مرزی به منظور رفاه حال مسافران و گردشگران سالن های غذا خوری و نماز خانه ای احداث شده است که شما می توانید در زمان خرید برای رفع خستگی به یکی از سالن های غذاخوری در نزدیکی بازارچه رفته و غذاهای محلی این شهر زیبا را نیز میل کنید.
قلعه سیاه از جاذبه های دیدنی این شهر است که بازدید از آن را به شما پیشنهاد می کنیم.


 
اجاره اقامتگاه در ماکو
در شهر ماکو اقامتگاه ها و هتل های زیادی برای اسکان چند روزه گردشگران احداث شده است که از بهترین امکانات رفاهی نیز بهره مند می باشند. همچنین در اطراف شهر نیز ویلاهایی نیز جهت اجاره دادن به گردشگران وجود دارد که در صورت تمایل می توانید در سفر چند روزه خود به شهر ماکو برای اجاره ویلا اقدام کرده و سفره خاطره انگیزی را برای خود تداعی کنید. اجاره اقامتگاه و  ویلا در شهر ماکو با بهترین امکانات رفاهی و قیمتی مناسب را به ما بسپارید. مطالب مشابه