آشنایی با خانه تاریخی نصیری خلخال + عکس

آشنایی با خانه تاریخی نصیری خلخال + عکس

این اثر تاریخی با شماره ثبت 21248، در تاریخ 24 یازدهمین ماه از سال 1386، مورد ثبت ملی قرار گرفت و در مجموعه آثار تاریخی ایران ثبت شد. جهت بازدید از خانه تاریخی نصیری، باید به اردبیل، شهر خلخال، خیابان شهید دستغیب بروید.

استان اردبیل دارای جاذبه های گردشگری، باستانی و طبیعی بسیاری است که خانه نصیری خلخال شهرستان خلخال یکی از آثار تاریخی و دیدنی این استان میباشد. خانه نصیری، یک خانه تاریخی بوده که در اردبیل و در شهرستان خلخال قرار گرفته است. قدمت این خانه تاریخی مربوط به قرن ده تا سیزده هجری قمری میباشد.

 

شایان ذکر است که این اثر تاریخی با شماره ثبت 21248، در تاریخ 24 یازدهمین ماه از سال 1386، مورد ثبت ملی قرار گرفت و در مجموعه آثار تاریخی ایران ثبت شد. جهت بازدید از خانه تاریخی نصیری، باید به اردبیل، شهر خلخال، خیابان شهید دستغیب سفر کنید.

 

 

بد نیست بدانید که در ایران بیش از 30 هزار جاذبه گردشگری، طبیعی و فرهنگی وجود دارد. همچنین بهتر است بدانید ایران، مقام نخست جهان در میان کشورهای جهان از نظر تعداد شهرهای جهانی صنایع دستی را دارا می باشد. با توجه به این که ایران دارای اقلیم های بسیار متنوع آب و هوایی است، فرصت فوق العاده ای برای همه علاقه مندان به صنعت گردشگری در ایران و سراسر دنیا است تا با سفر به ایران و استان اردبیل، از این همه جاذبه گردشگری، طبیعی، میراث فرهنگی، صنایع دستی بازدید نمایند و از آنها بهره ببرند.مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
منزل ویلایی دو خوابه حیاط دار مستقل (خلخال)
منزل ویلایی دو خوابه حیاط دار مستقل (خلخال)

اردبيل، خلخال

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


230,000 تومان برای هر شب

جزئیات