فست فود تامیلا

فست فود تامیلا

فست فود تامیلا بهترین انتخاب برای عاشقان و طرفداران پروپا قرص غذاهای فست فودی می باشد، یعنی اگر شما در ارومیه سراغ بهترین فست فودی شهر را بگیرید بدون شک به شما فست فود تامیلا را پیشنهاد خواهند داد.

اگر به تازگی قصد دارید به ارومیه سفر کنید، بهتر است ابتدا در مورد رستوران ها و فست فود های این شهر اطلاعاتی داشته باشید. چرا که مسئله ی غذا خوردن در مسافرت یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشت. تصور کنید در حین سفر به یک رستوران رفته و به دلیل سرو غذای بی کیفیت در آن برای شما مشکلی به وجود آمده و یا مسموم شوید. بدون شک در این شرایط لحظات خوبی که می توانستید در سفر داشته باشید کاملا خراب می شود. به همین دلیل لازم است که حتما در مورد رستوران های معروف شهر تحقیق کرده و بعد یکی از آن ها را انتخاب کنید.
در صورتی که به فست فود ها علاقه دارید و علیرغم ضرر هایی که این نوع غذاها برای سلامتی دارند، حتی در مسافرت هم نمی توانید از آن ها چشم پوشی کنید، ما به شما فست فود تامیلا را پیشنهاد می کنیم. فست فود تامیلا ارومیه یکی از محبوب ترین رستوران های این شهر است و غذاهای بسیار خوشمزه ای در آن ارائه می شود. در صورت تمایل برای آشنایی بیشتر با این فست فود همراه ما باشید.


 
معرفی فست فود تامیلا ارومیه
فست فود تامیلا بهترین انتخاب برای عاشقان و طرفداران پروپا قرص غذاهای فست فودی می باشد، یعنی اگر شما در ارومیه سراغ بهترین فست فودی شهر را بگیرید بدون شک به شما فست فود تامیلا را پیشنهاد خواهند داد. در این فست فود شما می توانید انواع پیتزا های مختلف، برگر، ساندویچ، سالاد، نوشیدنی و... را با طعمی بی نظیر نوش جان کنید.

ویژگی های فست فود تامیلا ارومیه
فست فود تامیلا منوی متنوع و بی نظیری دارد و تمام غذاهای ان از عطر و طعم فوق العاده ای برخوردارند. در این فست فود به هیچ عنوان برای پخت غذاها از گوشت و یا سبزیجات یخ زده استفاده نخواهد شد. قیمت غذاها هم نسبت به کیفیتی که دارند مناسب است.
از دیگر فست فود های معروف این شهر می توان به فست فود هفت چنار و فست فود تیراژه اشاره کرد.

دسترسی ساده به فست فود تامیلا ارومیه
اگر می خواهید به فست فود تامیلا بروید، باید ابتدا محله حافظ ارومیه را پیدا کنید. در این محله و در بلوار همافر، بلوار مدرس فست فود تامیلا را خواهید دید. از نظر موقعیت جغرافیایی، مکان های مهمی مثل بیمارستان تخصصی شهید عارفیان (ویژه نظامی ها)، بیمارستان مطهری، کانون آگهی و تبلیغاتی دانا، ساختمان پزشکان کسری، و... در نزدیکی این فست فود قرار دارند. برای رفت و آمد به این فست فود می توانید از طریق ایستگاه اتوبوس میدان ایالت اقدام کنید. 


 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
منزل تمیز (ارومیه)
منزل تمیز (ارومیه)

آذربایجان غربی، تقاطع همافر امینی

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


400,000 تومان برای هر شب

جزئیات