آشنایی با رستوران کیک و شیرینی هانی (شعبه 1) ارومیه

آشنایی با رستوران کیک و شیرینی هانی (شعبه 1) ارومیه

رستوران کیک و شیرینی هانی یکی از بهترین رستوران های تهیه کیک و شیرینی با کیفیت بالا و منحصر به فرد در ارومیه است که بسیار مورد توجه و استقبال مسافران در این شهر قرار گرفته است.

اغلب افراد در سفر به شهرها و مکان های دیگر علاوه بر دیدن از جاذبه های طبیعی و تاریخی ان، ساعاتی را نیز به گشت و گذار در بازار و آشنایی با صنایع دستی آن شهر و خرید سوغاتی هایی برای عزیزانشان می گذرانند.در برخی از شهرهای ایران انواع خوراکی و کیک و کلوچه های مخصوص آن شهر پخت می شود و مسافران آن ها را به عنوان سوغات به همراه می آورند. 
در شهر گردشگری ارومیه نیز کیک و شیرینی های بی نظیری پخت می شود که بسیار مورد استقبال گردشگران و توریست ها قرار گرفته است و آن ها را در بسته بندی های مختلف به عنوان سوغات خریداری می کنند. در ادامه این مبحث قصد داریم رستوران کیک و شیرینی هانی را برای تهیه انواع شیرینی های بی نظیر و با کیفیت ارومیه به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

معرفی رستوران کیک و شیرینی هانی
رستوران کیک و شیرینی هانی یکی از بهترین رستوران های تهیه کیک و شیرینی با کیفیت بالا و منحصر به فرد در ارومیه است که بسیار مورد توجه و استقبال مسافران در این شهر قرار گرفته است. محال است کسی به شهر ارومیه سفر کرده باشد و با خود کیک و شیرینی هانی به همراه نیاورده باشد، همچنین این رستوران به منظور تامین تمام سفارش مشتریان خود اقدام به راه اندازه شعبه دیگری نیز در این شهر نموده است.
این مجموعه شعبه دیگری نیز دارد، رستوران کیک و شیرینی هانی 2 که طعم بی نظیر دسر ها را برای شما به ارمغان می آورد.


 

منوی رستوران کیک و شیرینی هانی
در منوی این رستوران انواع کیک های صبحانه و کیک عسلی موجود می باشد، هنچنین انواع شیرینی ها با روش پختی متفاوت و بی نظیر نیز در این رستوران موجود است که برای نمونه می توان به شیرینی کشمشی، نان قندی، نان کره ای و... اشاره کرد. مسافران به منظور رفع خستگی بعد از گشت و گذار در بازار به این رستوران مراجعه کرده و ضمن صرف میان وعده در این رستوران هر کدام از انواع این شیرینی ها را که تمایل داشته باشند به عنوان سوغات خریداری می کنند. در این رستوران پیراشکی کرم دار و پیتزا پیراشکی به عنوان میان وعده برای مسافران سرو می شود.

رستوران نان کره ای امینی از دیگر مکان های مشابه است که پیشنهاد می کنیم حتما از آن جا نیز دیدن کنید.


 
 دسترسی ساده به رستوران کیک و شیرینی هانی (شعبه 1) ارومیه
این رستوران در خیابان بهداری، 200 متری فلکه بهداری به سمت بلوار بهداری جنب پوشاک حسین واقع شده است و مسیر دسترسی به آن برای مسافران و گردشگرانی که با بافت شهری ارومیه آشنایی ندارند بسیار راحت است.مطالب مشابه