معرفی کترینگ هاریکا ارومیه

معرفی کترینگ هاریکا ارومیه

فضا و محیط کترینگ هاریکا به گونه ای است که مشتریان با حس آرامش کامل می توانند غذای خود را میل کنند، همزمان با سرو غذا صدای موسیقی دلپذیری موجب زیباتر جلوه دادن فضای رستوران می شود و خاطره ای به یادماندنی را در ذهن مشتریان ایجاد می کند.

ارومیه شهری سه هزار ساله با جاذبه های فراوانی که دارد توجه گردشگران داخلی و خارجی را به سمت خود جلب کرده است، موقعیت جغرافیایی این شهر موجب شده تا اطراف آن را چشم اندازهای طبیعی و بکر و دشت های سرسبز احاطه کند و هر ساله در فصل بهار و تابستان توریست ها و گردشگران زیادی به منظور لذت بردن از طبیعت زیبا و آب و هوای مطبوع و هم چنین دیدن بناها و آثار تاریخی به این شهر سفر می کنند.
اما اغلب افراد قبل از سفر تمایل دارند با مکان ها اقامتی و رستوران های شهر آشنایی مختصری داشته باشند، لازم است که بدانید شهر ارومیه به منظور رفاه حال مسافران و گردشگران و پذیرایی هر چه بهتر از آن ها در مدت زمان سفرشان به این شهر، علاوه بر احداث هتل ها و اقامتگاه در اغلب خیابان های این شهر رستوران هایی با منوی غذاهای سنتی و مدرن دایر نموده است تا مسافران بتوانند با خیالی آسوده برای تهیه غذای مورد علاقه خود اقدام کنند. در ادامه این مبحث قصد داریم رستوران کترینگ هاریکا، که یکی از رستوران های معروف ارومیه است را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

معرفی کترینگ هاریکا ارومیه 
رستوران کترینگ هاریکا در خیابان 8 شهریور بالاتر از دانشگاه پیام نور نرسیده به میدان کوثر واقع شده است و پذیرای مسافران و گردشگران علاقه مند به غذاهای سنتی و ایرانی است. غذای با کیفیت بالا و رعایت تمامی موراد بهداشتی و ظاهر تمیز رستوران از مهم ترین ویژگی های درخور توجه کترینگ هاریکا می باشد، فضا و محیط کترینگ هاریکا به گونه ای است که مشتریان با حس آرامش کامل می توانند غذای خود را میل کنند، همزمان با سرو غذا صدای موسیقی دلپذیری موجب زیباتر جلوه دادن فضای رستوران می شود و خاطره ای به یادماندنی را در ذهن مشتریان ایجاد می کند.

پس از خوردن یک غذای خوشمزه، صرف نوشیدنی و دسر هایی در رستوران کادوس  و رستوران کیک و شیرینی هانی در دو شعبه انتخاب ایده آلی است.


 

  
منوی غذایی کترینگ هاریکا
در منوی غذایی این رستوران انواع مختلف کباب های ایرانی اعم از چلو کباب سلطانی، چلو کباب کوبیده، چلو جوجه مخصوص، چلو بال کبابی مخصوص و... وجود دارد. همچنین علاقمندان به انواع خوراک و خورشت می توانند نوع خوراک و خورشت مورد علاقه خود را در طی مدت زمانی که در ارومیه به سر می برند در این رستوران میل کنند.


 
منوی نوشیدنی کترینگ هاریکا
انواع نوشیدنی در رستوران کترینگ هاریکا شامل نوشابه بطری، دلستر بطری، دوغ بطری، آب معدنی کوچک، نوشابه خانواده، دلستر خانواده، دوغ خانواده، آب معدنی بزرگ می شود.


 


 مطالب مشابه