معرفی رستوران کلبه سبز ارومیه

معرفی رستوران کلبه سبز ارومیه

مسافرانی که به رستوران کلبه سبز مراجعه می کنند نه تنها از طعم و مزه غذای بی نظیر آن لذت می برند بلکه با توجه به کیفیت آن اطمینان کسب خواهند کرد که سلامتیشان با خطر نمی افتد.  

در فصل تابستان اغلب افراد سعی دارند به شهرهایی که آب و هوای خنکی دارند سفر کنند و چند ورزی را از گرما و الودگی هوا به دور باشند، شهر ارومیه یکی از شهرهایی است که از این نظر بسیار مورد توجه مسافران می باشد. البته علاوه بر آب و هوا این شهر دارای چشم اندازهای طبیعی و جاذبه های تاریخی فراوانی است که می تواند سفری به یاد ماندنی و خاطره انگیز را برای گردشگران ررقم بزند.
یکی از نگرانی های اغلب مسافران امکان دسترسی به سالن های غذاخوری با کیفیت مناسب است که لازم است بدانید که در شهر زیبای ارومیه برای این مورد جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا در این شهر رستوران های زیادی دایر شده است که انواع غذاهای مدرن و سنتی در آن ها تهیه و در اختیار مسافران و گردشگران قرار می گیرد. در ادامه قصد داریم رستوران کلبه سبز ارومیه را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید.

 

معرفی رستوران کلبه سبز ارومیه
رستوران کلبه سبز در خیابان فرهنگیان، چهارراه شمالی اول، 32 متری ایثار، جنب آپارتمان های بوستان واقع شده است و انواع پیتزاها و ساندویچ و برگرهای با کیفیت بالا در آن تهیه و به مشتریان عرضه می شود. این رستوران مدرن در تمامی ساعات روز از مسافران و گردشگران علاقمند به غذاهای فست فود پذیرایی می کند.اغلب گردشگرانی که به رستوران کلبه سبز مراجعه می کنند با توجه به کیفیت بالای غذای آن در طول مدت زمانی را که در ارومیه به سر می برند به مشتری دائمی این رستوران تبدیل می شوند.

از دیگر رستوران فست فود که می توانید در طول روز به آنجا مراجعه کنید، رستوران نامبر وان و رستوران خوش طعم هستند.

ویژگی های یک رستوران خوب در سفر
گردشگران در طی مدت زمان سفرشان برای انتخاب رستوران به برخی از نکات  به قرار ذیل که می توان گفت ویژگی های یک رستوران خوب در سفر است توجه می کنند 
 رعایت اصول بهداشتی کارکنان و فضای رستوران
تمامی پرسنل و کارکنان بایستی نکات بهداشتی از قبیل استفاده از کلاه و دستکش و لباس فرم یک دست را رعایت کنند و قبل از مراجعه مشتری تمامی میزهای خالی را مرتب و تمیز کرده باشند 
 
کیفیت غذا
کیفیت غذا شاید مهم ترین نکته ای باشد که گردشگران و مسافران در انتخاب یک رستوران خوب به آن دقت می کنند، مسافرانی که به رستوران کلبه سبز مراجعه می کنند نه تنها از طعم و مزه غذای بی نظیر آن لذت می برند بلکه با توجه به کیفیت آن اطمینان کسب خواهند کرد که سلامتیشان با خطر نمی افتد.


 
 مطالب مشابه