آشنایی با رستوران حاج حسین ارومیه

آشنایی با رستوران حاج حسین ارومیه

در منوی غذایی رستوران حاج حسین ارومیه انواع چلو کباب های ایرانی اعم از سلطانی معمولی و مخصوص، کوبیده مخصوص، جوجه کباب و... و انواع خوراک و خورشت های بی نظیر ایرانی با طعم و مزه ای منحصر به فرد موجود می باشد.

شهر ارومیه با تاریخ و تمدنی غنی و فرهنگی اصیل در شمال غرب کشور واقع شده است و با توجه به جمعیت فراوانی که از اقوام مختلف در این شهر زندگی می کنند به عنوان یکی از کلانشهرهای ایران شناخته می شود. آب وهوای حنک و معتدل در فصل بهار و تابستان، جاذبه های تاریخی و طبیعی زیبا و بکر مواردی هستند که موجب شده تا توجه گردشگران و توریست های داخل و خارج از کشور را به سمت خود جلب کند و هر ساله پذیرای مسافران و میهمانان زیادی باشد.
اگر قصد دارید قبل از سفرتان به ارومیه لیستی از جاذبه های دیدنی آن را تهیه کنید حتما قسمتی از برنامه خود را به رستوران های بی نظیری که در نقاط مختلف شهر به منظور رفاه شما و سایر گردشگران دایر شده است اختصاص دهید. در ادامه این مبحث قصد داریم رستوران حاج حسین، که یکی از بی نظیرترین رستوران های ارومیه است را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.


 

معرفی رستوران حاج حسین ارومیه
رستوران حاج حسین در چهارراه ولیعصر، اول ولیعصر واقع شده است و در زمره رستوراهای با پخت انواع غذاهای سنتی و ایرانی قرار دارد. اگر در زمره افرادی هستید که تمایل دارید همیشه و حتی در سفر نیز فقط غذاهای ایرانی میل کنید رستوران حاج حسین بهترین انتخاب برای شما می باشد. از دیگر فست فود های این منطقه می توان پیتزا ساندویچ بهمن را نام برد.


 
ویزگی های رستوران حاج حسین ارومیه
این رستوران در کنار کیفیت بالای غذا دارای ویژگی های دیگری اعم از رعایت نکات بهداشتی و ظاهر تمیز رستوران، بهره مندی از چندین سرویس بهداشتی مرتب برای استفاده راحت مشتریان، چیدمان منظم و اصولی میز و صندلی ها، آشپزخانه در معرض دید مشتری و... می شود.

  
منوی رستوران حاج حسین ارومیه
در منوی غذایی رستوران حاج حسین ارومیه انواع چلو کباب های ایرانی اعم از سلطانی معمولی و مخصوص، کوبیده مخصوص، جوجه کباب و... و انواع خوراک و خورشت های بی نظیر ایرانی با طعم و مزه ای منحصر به فرد موجود می باشد. در این رستوران تا زمانی که غذا برای مشتریان سرو می شود از آنان با پیش غذاهای مخصوص که شامل سوپ، ماست موسیر است پذیرایی می شود همچنین در کنار سفارش تمامی مشتریان، در صورت تمایل سالاد اندونزی و یا سالاد فصل قرار دارد.


 
منوی نوشیدنی رستوران حاج حسین ارومیه 
انواع نوشیدنی های این رستوران معتبر شامل نوشابه قوطی، دلستر قوطی، دوغ لیوانی، دوغ شیشه‌ای، آب معدنی کوچک، نوشابه خانواده، دلستر خانواده، دوغ خانواده، آب معدنی بزرگ می شود.مطالب مشابه