طعم های بی نظیر در رستوران ترک دنر کارینو ارومیه

طعم های بی نظیر در رستوران ترک دنر کارینو ارومیه

در منوی رستوران ترک دنر کارینو انواع پیتزاها با دستور پخت های مخصوص این رستوران از قبیل پیتزا کارینو، پیتزا گوشت، پیتزا مرغ، پیزا سبزیجات در اندازه های میتی متوسط و خانواده موجود می باشد.

ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی یکی از کلان شهرهای کشور محسوب می شود و در زمره شهرهای تاریخی با قدمت 2 هزار سال قبل از میلاد قرار دارد. موقعیت جغرافیایی ارومیه موجب شده تا اطراف آن را مناظر طبیعی و باغ های همیشه سرسبز  احاطه کند و این امر تاثیر بسزایی در جذب گردشگران دارد. جاذبه های تاریخی و چشم اندازهای طبیعی هر ساله گردشگران و توریست های زیادی را از داخل و خارج از کشور به سمت خود می کشاند که این امر موجب شده تا صنعت گردشگری در این شهر رونق زیادی پیدا کند. مسافران و گردشگران در مدت زمان سفرشان به ارومیه علاوه بر اجاره اقامتگاه به دنبال رستوران هایی که غذای سالم و تمیز در اختیار آن ها قرار دهد نیز می باشند که در سفر به شهر ارومیه برای این مورد جای هیچگونه نگرانی نبوده زیرا در اغلب خیابان های این شهر رستوران هایی با غذاهای مدرن و سنتی دایر شده است که در ادامه این مبحث قصد داریم رستوران ترک دنر کارینو را به شما معرفی کنیم.


معرفی رستوران ترک دنر کارینو ارومیه
رستوران ترک دنر کارینو در خیابان باکری روبروی سه راه دانش واقع شده است و در اغلب ساعات شبانه روز تا نیمه های شب آماده پذیرایی از مشتریان و مسافران می باشد. یکی از مهم ترین دلایل شهرت رستوران ترک دنر کارینو علاوه بر کیفیت بالای انواع فست فودهای خود چیدمان میز و صندلی های زیبا در ساعات پایانی تعطیلی بازار در پیاده رو است و از این طریق میهمانان و مسافران می توانند همزمان که غذایشان را میل می کنند از هوای پاک و خنک شهر نیز لذت ببرند.

خورن غذا های لذیذ پس از بازدید از موزه ارومیه و سنگ نوشته کله شین می تواند بسیار لذت بخش باشد.


 

منوی رستوران ترک دنر کارینو
در منوی رستوران ترک دنر کارینو انواع پیتزاها با دستور پخت های مخصوص این رستوران از قبیل پیتزا کارینو، پیتزا گوشت، پیتزا مرغ، پیزا سبزیجات در اندازه های میتی متوسط و خانواده موجود می باشد. همچنین علاقه مندان به انواع ساندویچ های برگر و دونر کباب می توانند بی نظیرترین و منحصر به فردترین آن ها را در این رستوران میل کنند به گونه ای که هرگز طعم و مزه آن را فراموش نخواهند کرد.

 


منوی پیش غذا رستوران ترک دنر کارینو
در مدت زمانی که سفارش شما حاضر می شود می توانید پیش غذاهای مخصوص رستوران ترک دنر کارینو را که شامل سالاد اندونزی، ماست سنتی، ماست و خیار، سیب زمینی سرخ شده است سفارش دهید.


 


 مطالب مشابه