معرفی پیتزا ساندویچ دادلی ارومیه

معرفی پیتزا ساندویچ دادلی ارومیه

پیتزا ساندویچ دادلی دارای محیط و ظاهری مناسب بوده و مشتریان به محض ورود جذب زیبایی و بهداشت آن می شوند و بلافاصله مکانی را برای نشستن انتخاب می کنند، این رستوران با ارائه انواع غذاهای فست فود با کیفیت بالا بسیار مورد استقبال علاقمندان به این نوع غذاهای مدرن قرار گرفته است.

اگر قصد دارید به شهری سفر کنید که دارای دیدنی ها و جاذبه های مذهبی و تاریخی و طبیعی باشد و علاوه بر این آب و هوای آن نیز برای سفر مناسب و مطبوع باشد شهر ارومیه در شمال غرب ایران را به ما شما پیشنهاد می دهیم. ارومیه با توعه به جاذبه های فروانی که دارد و همچنین خنک بودن آب و هوای آن در فصل تابستان توجه گردشگران و توریست های زیادی از داخل و خارج از کشور را به سمت خود جلب کرده است. قبل از سفر به این شهر توصیه می کنیم لیستی از جاذبه ها طبیعی و تاریخی و همچنین رستوران های آن تهیه کنید تا در زمان سفر بدون پرس و جو مدت زمان بیشتری را برای گشت و گذار و لذت بردن از سفر خود داشته باشید. در ادامه این مبحث قصد داریم پیتزا ساندویچ دادلی یکی از معتبر ترین رستوران های تهیه غذاهای فست فود و مدرن را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.


 

معرفی پیتزا ساندویچ دادلی
پیتزا ساندویچ دادلی دارای محیط و ظاهری مناسب بوده و مشتریان به محض ورود جذب زیبایی و بهداشت آن می شوند و بلافاصله مکانی را برای نشستن انتخاب می کنند، این رستوران با ارائه انواع غذاهای فست فود با کیفیت بالا بسیار مورد استقبال علاقمندان به این نوع غذاهای مدرن قرار گرفته است. یکی از مهم ترین ویژگی های پیتزا ساندویچ دادلی تنوع در انواع ساندویچ ها و پیتزاهای مورد تقاضای مشتریان است، همچنین قیمت تمامی انواع فست فودهایی که در این رستوان برای مشتریان سرو می شود با توجه به کیفیت بالای آن مناسب می باشد.
فست فود تیراژه و رستوران ساندویچ نیم متری از دیگر مکان هایی است که می توانید طعم خوشمزه غذا ها را تجربه نمایید.


 
منوی پیتزا ساندویچ دادلی
در منوی این رستوران فست فود، انواع پیتزهای مختلف با دستور پخت ویژه رستوران دادلی در اندازه های مینی و متوسط و بزرگ موجود می باشد. انواع ساندویچ از قبیل ساندویچ مرغ، هات داگ، سوسیس بندری، کالباس مارتا و ماکارونی و همچنین انواع برگر از قبیل دوبل برگر مخصوص، قارچ برگر، چیز برگر و همبرگر مخصوص گوشت را نیز می توانید در این رستوران سفارش دهید.


 

منوی نوشیدنی پیتزا ساندویچ دادلی
نوشابه بطری، دوغ بطری، آب معدنی کوچک، نوشابه خانواده، دلستر خانواده، دوغ خانواده، آب معدنی بزرگ

مسیر دسترسی به پیتزا ساندویچ دادلی
این رستوران در بلوار 17 شهریور، روبروی بیمارستان سیدالشهدا واقع شده است و گردشگران بعد از گشت و گذار در شهر و دیدن از جاذبه های تاریخی و دیدنی آن به راحتی می توانند وارد مسیر این رستوران شده و وعده های غذایی خود را در این رستوران بی نظیر میل کنند.
 مطالب مشابه