آشنایی رستوران چلوکبابی شیرازی ارومیه

آشنایی رستوران چلوکبابی شیرازی ارومیه

در چلوکبابی شیرازی علاوه بر طعم غذاها، به کیفیت و سلامت آن ها هم توجه زیادی می شود، یعنی برای پخت غذاها از گوشت تازه و روزانه و مواد اولیه تازه استفاده شده و غذاها به صورت کاملا بهداشتی طبخ می شوند. 

شهر ارومیه یکی از مقاصد اصلی گردشگری و سفر در کشور است و همواره پذیرای گردشگران زیادی از سراسر کشور می باشد. به همین دلیل تعجبی ندارد که در همه جای این شهر رستوران ها و کبابی های فراوانی را مشاهده کنید. اگر اهل خوردن کباب هستید، به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان رستوران چلوکبابی شیرازی ارومیه را از دست ندهید. برای آشنایی بیشتر با این چلوکبابی معرکه همراه ما باشید!


 
معرفی رستوران چلوکبابی شیرازی ارومیه
اگر در شهر ارومیه از کسی بپرسید بهترین کباب ها را در کجا می توان پیدا کرد، بدون شک آدرس چلوکبابی شیرازی را به شما خواهد داد. چلوکبابی شیرازی با بیش از نیم قرن تجربه، در زمینه ی سرو انواع کباب های لذیذ و خوشمزه فعالیت دارد و به یک مکان ایده آل برای کباب خور ها تبدیل شده است.

ویژگی رستوران چلوکبابی شیرازی ارومیه

  • در این رستوران انواع کباب های خوشمزه اعم از کباب برگ، سلطانی، بختیاری، جوجه، کوبیده، انواع خوراک های ایرانی، انواع خورش ها و... با طعم و مزه ای بی نظیر و متفاوت سرو می شود. اگر می خواهید لذیذ ترین طعم کباب را تجربه کنید، ما به شما چلوکبابی شیرازی را توصیه می کنیم.
  • در چلوکبابی شیرازی علاوه بر طعم غذاها، به کیفیت و سلامت آن ها هم توجه زیادی می شود، یعنی برای پخت غذاها از گوشت تازه و روزانه و مواد اولیه تازه استفاده شده و غذاها به صورت کاملا بهداشتی طبخ می شوند. 
  • پرسنل این رستوران کاملا اراسته و مرتب می باشند و همه ی آن ها از دستکش و لباس های مخصوص استفاده می کنند. آن ها کاملا خوش اخلاق و خوش برخورد می باشند و باعث می شوند که شما در رستوران احساس راحتی داشته باشید. 
  • درمورد قیمت غذاهای رستوران شیرازی هم اگر بخواهیم کیفیت و مقدار کباب های هر پرس را در نظر بگیریم، خواهید دید که این غذاها کاملا مقرون به صرفه هستند. 
  • در صورتی که حوصله ی خروج از منزل را نداشته باشید، می توانید به راحتی و به صورت تلفنی غذای مورد نظر خود را سفارش دهید.

دسترسی ساده به رستوران چلوکبابی شیرازی ارومیه
اگر قصد دارید سری به این رستوران بزنید، باید به محله خیام ارومیه بروید، در خیابان امام ارومیه که بعد از خیام واقع شده است، نبش کوی کاوه رستوران چلوکبابی شیرازی را خواهید دید. از نظر موقعیت جغرافیایی، مکان هایی مثل بیمارستان خصوصی شفا، فست فود هفت چنار، پاساژ برلیان، مرکز خرید صدر، رستوران شیرازی و... در نزدیکی این رستوران قرار دارند.
 


 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
منزل تمیز (ارومیه)
منزل تمیز (ارومیه)

آذربایجان غربی، تقاطع همافر امینی

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


400,000 تومان برای هر شب

جزئیات