سیری در موزه مشاهیر (برج میلاد) تهران

سیری در موزه مشاهیر (برج میلاد) تهران

تعداد 15 مجسمه از افراد بزرگ تاریخ ایران در این موزه وجود دارند که هر کدام به شکل خارق العاده ای ساخته شده و نظر هر شخصی را به سمت خود جلب می کنند.

موزه مشاهید برج میلاد یکی دیگر از ده ها موزه جذاب پایتخت ایران است که در طبقه پنجم برج میلاد و در ارتفاع 271 متری از زمین ساخته شده است و یک کلکسیون فوق العاده از مجسمه های سیلیکونی مشاهیر ایران است که توسط دکتر علیرضا خاقانی طراحی و ساخته شده اند. در موزه مشاهیر تهران تندیس مشاهیر ایران زمین قرار گرفته است و شما در کنار آن ها می توانید عکس یادگاری بگیرید و همچنین از ساعت ها گشت و گذار در این موزه لذت ببرید.

 

تعداد 15 مجسمه از افراد بزرگ تاریخ ایران در این موزه وجود دارند که هر کدام به شکل خارق العاده ای ساخته شده و نظر هر شخصی را به سمت خود جلب می کنند. مجسمه هایی از بزرگانی نظیر ستارخان، جلال آل احمد، سیمین دانشور، پروین اعتصامی، پروفسور حسابی، جهان پهلوان تختی، کمال الملک، شهریار، مصطفی چمران و … به این طبقه از برج میلاد جلوه ای بسیار زیبا بخشیده اند که تماشای آن ها بسیار لذت بخش است.

 

به زودی مجسمه ابوریحان بیرونی، مصدق، امیرکبیر، خواجه نصیرالدین طوسی و زکریای رازی نیز به این موزه اضافه خواهند شد. مجسمه ها به حدی طبیعی طراحی و ساخته شده اند که با دیدن آنها به وجد خواهید آمد.

 

 

پیشنهاد می دهیم به سایر موزه های تهران نظیر موزه هنر های معاصر و موزه شهدا نیز نگاهی بیاندازید.

 مطالب مشابه


اقامتگاه های قابل اجاره در این منطقه

نمایش بیشتر
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)
آپارتمان مبله (خیابان هاشمی تهران)

تهران، هاشمی

امتیاز اقامتگاه (1 نظر)


250,000 تومان برای هر شب

جزئیات