تجربه خرید و گردش در مجتمع تجاری یاقوت ارومیه

تجربه خرید و گردش در مجتمع تجاری یاقوت ارومیه

مجتمع تجاری یاقوت ارومیه یک ساختمان 6 طبقه می باشد که به ارائه ی اجناس مختلف می پردازد، در این مرکز خرید واحد های تجاری مختلفی وجود دارند که در زمینه ی فروش محصولاتی همچون لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش، پارچه، وسایل دکوری و... فعالیت دارند.

ارومیه یکی از زیباترین شهر های ایران است و به دلیل قدمت 6 هزار ساله ای که دارد، آثار تاریخی فراوانی را در خود جای داده است. این شهر همچنین از طبیعت بسیار زیبایی هم برخوردار است و به همین دلیل همواره یکی از اولین انتخاب ها برای مسافرت می باشد. از طرفی دیگر این شهر به دلیل وجود مراکز خرید متعدد، به عنوان یک مقصد خرید هم شناخته می شود! به گونه ای که افراد زیادی از شهر های مختلف برای خرید اقلام مورد نیاز خود به این شهر سفر می کنند. یکی از معروف ترین مراکز خرید ارومیه، مجتمع تجاری یاقوت می باشد که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.


 

آشنایی با مجتمع تجاری یاقوت ارومیه
مجتمع تجاری یاقوت ارومیه یک ساختمان 6 طبقه می باشد که به ارائه ی اجناس مختلف می پردازد، در این مرکز خرید واحد های تجاری مختلفی وجود دارند که در زمینه ی فروش محصولاتی همچون لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش، پارچه، وسایل دکوری و... فعالیت دارند. کیفیت بی نظیر و در عین حال قیمت مناسب محصولات باعث شده است که این مجتمع به یکی از مراکز خرید محبوب در شهر ارومیه تبدیل شود.  

دسترسی ساده به مجتمع تجاری یاقوت ارومیه
این مرکز خرید در بلوار فرهنگیان، خیابان شمالی، کوچه اول و در کنار پاساژ برلن واقع شده است.

معرفی مرکز خرید های دیگر ارومیه
همانطور که گفتیم، در ارومیه پاساژ ها و مراکز خرید فراوانی وجود دارد که مجتمع تجاری یاقوت تنها یکی از آن ها بود، دقیقا در کنار این مجتمع، مرکز خرید بزرگ و معروف دیگری قرار گرفته که پاساژ پاکو نام دارد. پاساژ پاکو در سه طبقه ساخته شده و اکثر واحد های آن در زمینه ی فروش لوازم آرایشی و پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه فعالیت دارند. 
یکی دیگر از مرکز خرید های معروف شهر، مجتمع تجاری میلاد نور می باشد. این مجتمع نمای بسیار جالبی دارد و واحد های آن بر اساس محصولی که می فروشند دسته بندی شده اند. در هر طبقه از این پاساژ محصولات خاصی به مشتریان ارائه می شود. 
از مراکز خرید مهم دیگر ارومیه می توان به مجتمع تجاری کیف و کفش رضا، بازار خیابان آهن دوست، پاساژ تندیس، بازارچه برلیان، پاساژ انصار، مجتمع تجاری امیر کبیر، مجتمع تجاری طوبی، مجتمع تجاری استادان، پاساژ جلالی اول شمالی، پاساژ پردیس، بازار خیام جنوبی ارومیه و... اشاره کرد. 
البته علاوه بر خرید باید حتما به مراکز دیدنی این شهر همانند باغ وحش درنا هم سر بزنید.


 



مطالب مشابه