مجتع تجاری امیر کبیر ارومیه

مجتع تجاری امیر کبیر ارومیه

در مجتمع امیر کبیر محصولات زیادی عرضه می شود؛ مغازه های عطر فروشی، زیور آلات، ساعت، پوشاک زنانه و مردانه، لباس های بچگانه در این پاساژ قرار دارد.همچنین اگر به دنبال محصولات پروتئینی و مشاور ورزشی خوب می گردید حتما سری به این پاساژ بزنید.

شهر ارومیه از سری شهرهای زیبای ایران است، که هرساله گردشگران زیادی دارد. طبیعت بکر و دست نخورده ی آن بی نظیر است و بناهای تاریخی بسیاری از دوره های مختلف در این شهر به جا مانده است، به دلیل حضور گردشگران زیاد در ارومیه مراکز خرید زیادی در سطح شهر احداث شده، امروز می خواهیم به معرفی یکی از قدیمی ترین مراکز خرید این شهر یعنی مجتمع تجاری امیر کبیر بپردازیم، در ادامه همراه ما باشید.

شهر ارومیه وام دار بیشینه ی تاریخی ایران
بناهای به جا مانده از دوران قاجاریه و زندیه این شهر را به یکی از قطب های گردشگری ایران تبدیل کرده است. مسجد سردار، سرای حاج ابراهیم، خانه ی انصاری، کلیسای پطروس پولیس، قلعه بردوک تنها بخشی از اماکن تاریخی این شهر می باشند. علاوه بر بناهای تاریخی طبیعت زیبای ارومیه و مکان های دیدنی مانند آبشار سوله دوکل، کوه سیر داغی، یخچال دوقوز پله هر ساله گردشگران زیادی از سراسر ایران و حتی خاورمیانه به خود جذب می کند. به شما پیشنهاد می کنیم حتما سفری به ارومیه داشته باشید، این شهر مکان های جذاب زیادی برای رقم زدن خاطره هایی به یاد ماندنی دارد.

معرفی مرکز تجاری امیر کبیر ارومیه
بازار و مراکز تجاری هر شهر قلب تپنده ی آن شهر هستند. همانطور که گفتیم ارومیه به دلیل گردشگران زیادی که دارد می بایست بازار ها و مجتمع های تجاری زیادی نیز برای خرید سوغات داشته باشد.یکی از قدیمی ترین مراکز تجاری معروف ارومیه مجموعه ی امیر کبیر است. این مرکز در سه طبقه احداث شده، موقعیت جغرافیایی عالی آن و همچنین معماری این ساختمان باعث شده افراد زیادی در این مرکز خرید رفت و آمد کنند. حوضچه بسیار زیبا با گل و گیاهانی در اطراف آن ویو بسیار جالبی در زیر زمین این مجتمع به وجود آورده است.

موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری امیر کبیر
مجتمع امیر کبیر در ارومیه، خیابان خیام جنوبی قرار دارد، این خیابان پوشیده شده از سنگ فرش است. یکی از معضلاتی که برای افراد مشتاق به خرید در این مرکز وجود دارد عدم عبور اتومبیل در خیابان خیام می باشد. علاوه بر پاساژ امیر کبیر، مجتمع های زیادی چون خرم، صدر، ارک در خیابان خیام موجود است، بر همین حسب نیز هرچه بخواهید در این خیابان پیدا می کنید. در مجتمع امیر کبیر محصولات زیادی عرضه می شود، مغازه های عطر فروشی، زیور آلات، ساعت، پوشاک زنانه و مردانه، لباس های بچگانه در این پاساژ قرار دارد. همچنین اگر به دنبال محصولات پروتئینی و مشاور ورزشی خوب می گردید حتما سری به این پاساژ بزنید.مطالب مشابه